Argivit çocuğun iştahını açar mı kullananlar yoruma gelin

N

Nalanuluturk33

Forum Okuru
Argivit çocuğun iştahını açar mı kullananlar yoruma gelin

Argivit kullananlar melek kadınlar kulübü argivit kullananların yorumları forum'da.​

Arkadaşlar 9 yaşında kızım var ama çok iştahsız çok yemek seçiyor boyu fena değil ama aşırı zayıf doktora götürdüm bize argivit verdi kullanıyoruz 2 aydır ama pek bir faydası olmadı sanırım. Bilemedim yani iştahı açılması gerekmiyor muydu? Sanırım bitkiselmiş de doktorumuz özellikle önerdi. Argivit kullananlar varsa ne kadar sürede etki etti daha kullanmamiz gerekiyor mu?
 
Merhabalar
Doktor tavsiyesi ise zaten ise yarayacaktır. Bence daha yeni olmuş başlayalı. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda epey zaman kullanıp öyle fayda görmeye başlayanlar var siz devam edin. Argivit özellikle içeriğinde çok özel vitaminler yer almakta ve boy uzamasina ve doğal olarak iştahı açan bir takviye. Argivit şurubu multivitamin ve mineraller içeriğine sahip takviye edicidir. Tarım bakanlığı onaylıdir. Doktorunuz da önerdiği için ayrıca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz çocuğunuzda ama 6 aydan büyük çocuklarda kullanılabilir. Bazı çocuklar maalesef bazen yemek seçebiliyor ya da iştahsız olabiliyor zaman zaman. Doğal olarak vitamin ve minerallerden de yoksun kalabiliyorlar. İşte bu tür takviye edici şeyler çocuğunuzun iştahını açmak için güzel yöntemlerdir. Bu tür takviye edici ürünler çocuğun aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendirir beyin ve sinir sistemini geliştirir hafızasını güçlendirir saçları tırnakları boyu sağlıklı bir şekilde uzar kemik gelişimini destekler ve güçlü bir kemik yapısının olmasını sağlar. Kullanımı ise doktorunuzun verdiği ölçüde kullanabilirsiniz.

Çocuklarda zaman zaman iştahsızlık olabilir ama genel olarak bir iştahsızlık durumu varsa aşağıdaki yazımızı incelemenizi öneririm özellikle anneler bu yazıyı mutlaka inceleyin derim. "Çocuklarda iştahsızlığın nedenleri" konulu yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

 
Geri
Üst