Arkadaslar çokk mutluyum hamılelık gözüküyor:)

Papatya öncelikle tebrik ediyorum. Umarum sorunsuz ve ilk değerlerde çıktığı gibi hamilesinizdir. Eğer hamile kalmış iseniz bunu bana pm yolu ile bildirin sizi HAMİŞ MELEK yapacağım.

Sevgiler.

merhabaa arkadaslarr bugun test yaptırdım kanda 2 gun gecıktım degerım 22.03 cıktı:) doktor gebelık gorunuyor ama daha cok kucuk 10 gun sonra tekrar gel dedı ve folık asıtt verdı...cokk cok mutluyumm ıns..degerlerımm yukselırr gun gectıkcee..duaa edınn bende ısteyen tum arkadaslarıma dua edıcemm yurektenn rabbım en kısa zamanda olmak ısteyen arkadaslarıma da nasıp etsın..benım gbı arkadaslarımıda hayırlıysla tamamına erdırsın bebeklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın insallahhhh....

hayırlısını diliyorm bendede aynısı olmuştu doktor bu sonuç boş deil demişti düşmüştü sonra değerim senn için iyisi olsn dilerm

inşallah canım allahım gönlüne göre versin kucagına almayıda nasip etsin cocuk isteyen herkese böyle sevinçi yaşatsın allahım

canım benim gerçekten çok sevindim.bizede dua et olurmu..
inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın.hamileliğinide en güzel şekilde yaşarsın inşallah.
sizin ilkmi. ne zamandan beri düşünüyordunuz

canım benim gerçekten çok sevindim.bizede dua et olurmu..
inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın.hamileliğinide en güzel şekilde yaşarsın inşallah.
sizin ilkmi. ne zamandan beri düşünüyordunuz

cokk tesk edıyorum ay melek:) edıcemm allahım ısteeyen herkese nasıp etsın..guzel dıleklerın duan ıcın cok sagoll canım.evet ılk olcakk ıns..bu 4 .ayımızdı tatlım

cokk tesk edıyorum ay melek:) edıcemm allahım ısteeyen herkese nasıp etsın..guzel dıleklerın duan ıcın cok sagoll canım.evet ılk olcakk ıns..bu 4 .ayımızdı tatlım

bizde eylülden beri istiyoruz ama olmuyor.olursa eğer bizimde ilk olacak.ama bu ayda hayallerim suya düştü. ne bileyim böyle olunca sanki hiç olmayacakmış gibi geliyo

bizde eylülden beri istiyoruz ama olmuyor.olursa eğer bizimde ilk olacak.ama bu ayda hayallerim suya düştü. ne bileyim böyle olunca sanki hiç olmayacakmış gibi geliyo

canımm o kadar ıyıı anlıyorum kıı senıı dedıgınn gıbıı olmayınca o an öle dusuncelere kapılıyorsunkııı hıcc olmayacakmıss gıbı sankıı yıllardır denıyormussun gıbı yorgun dusuyosunn bende ölee hıssedıyordum..bızde eylulde karar vermıstık .bu 4.ayımdı ıstee..amaa tuhaf olan bu ay benım hep goguslerım agırırdı adetten once bu sefer agırmadı sadece sıskınlık oldu..esım dostum annem herkes bu ay ruyasında benıı gordu esımde dahıll..devamlı hamılelıkle ılgılıı benı aradılar ve ben kımseye bısı solememıstım cok sasırıyordum sonunda da bu guzell hbrı aldım..dılerım allahım sevıncımızı daım ettırır.sende hıcc canını sıkmaa aslındaa o kadar erken kı karamsarlıga kapılmak ıcın cunku baktıgında 4 -5 ay nekı..ınsanlar yıllarcaa ugrasıyoor dua edelım her zaman rabbım herseyın dogrusunu bılır

Geri