Arkadaslar çokk mutluyum hamılelık gözüküyor:)

guzel anne adaylari ;) bende anne adyi olmak isteynlerdenim dun evde kendim idrar testi yaptim sonuc pozitif cikti ( hemen 2 cizgi oldu hic bekleemedim) ve butun hamilelik belirtilerim var, günümde gecti 4 gun, daha sonra doktora gittim ultrasyonla baktii suan bisey göremiyorum cok yeni dedi kan testi yaptirdim sonuclar bugun gelicek. ama cok heyecanliyim ve cook korkuyorum ya hamile degilsem diye aranizda bilgisi olan var öyle bebis yokken idrar testleri pozif cikabiliyormu ilk bebisim olacak insallah allahim i hayirlisi neyse öyle nasip etsinnn demekten baska carem yok :(((

guzel anne adaylari ;) bende anne adyi olmak isteynlerdenim dun evde kendim idrar testi yaptim sonuc pozitif cikti ( hemen 2 cizgi oldu hic bekleemedim) ve butun hamilelik belirtilerim var, günümde gecti 4 gun, daha sonra doktora gittim ultrasyonla baktii suan bisey göremiyorum cok yeni dedi kan testi yaptirdim sonuclar bugun gelicek. ama cok heyecanliyim ve cook korkuyorum ya hamile degilsem diye aranizda bilgisi olan var öyle bebis yokken idrar testleri pozif cikabiliyormu ilk bebisim olacak insallah allahim i hayirlisi neyse öyle nasip etsinnn demekten baska carem yok :(((

canım buyukk ıhtımall hamılesın sennn:)) hadıı hayırlısı olsunn..banaada dr ölee dedııı cokkk erkenn bı gebelıkk dedıı kanda cktıı ama degerlere bakalım cıkacakmı dedıı ve 2 gun sonra gıttıgımde 3 e katlamıstı:)beklee yanıı bende kese ıcınn beklıyorum 1 hfta sonra gıtcem kese zaten 4 5 haftada goruluyormus hemen deıl..rabbım ıns..saglıklıı bı sekılde bebeklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın..ama hıcc takmabence senn hamılee gıbısınn:)))

benimde 29 kasımdı arkadaşlar geçtiğimiz perşembe doktor keseciği zorda olsa gördü yarın yine gidicem kalp atışlarına bakacaklar inşallah :) kasım ayı hamileleri birbirimizden haberdar olalım takip edelim...olmaz mı? bu arada tüm yeni hamilelerin gözü aydın Allah'ım tüm isteyenlerede bir an evvel yaşatsın inşallah bu duyguyu ...

hadi gözünüz aydınn darısı bizlere:D

Son düzenleme:
Geri