arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

oku mutlaka

bak guzelim bu cok uzucu bi ola.benim annem daha kotusunu almanya gibi bi ulkede 18sene cekti ama evlatlari icin dayandi.senin ustune dusen arkadasinin yuvasinin yikilmasini engellemen.o iyi niyetiyle gelinligini yapsin.ve bebegini hata olarak degilde bi hediye olarak gorun.o hata olamaz asla.onu iyi bi pisikologa gotur yada bir ise girmesini sagla.cocuga kaynanasi baksin mademki cok merakli herseye burnunu sokmaya.arkadasin dua etsin.ama yuvasi yikilmasin tr gibi biryerde dul olarak yasamak cok zor.bu durumda cok zor olabilir ama duzelme imkani var.sabir etsin.sende destek ol ona ama ayril deme asla.esine duygularini anlatsin.belki o adaminda sorunlari vardir.tek birseyi unutmasin.ne anadan ne babadan birtek hayat arkadasindan var ne varsa..

psikolojık destek almasını sağla bence yardımcı olurlar daa doktorlar düzeltir kaynana bozar morelini eşiyle konuşsun bencede o bişey yapar böyle bir olaya tepkisiz kalamaz sanırım.

ya gerccekten ben nasıl insan bunlar demiyecem insan bile degil bence ilk once kocasıyla konussun ve kocası karısından yanasa cıksınlar o evden
madem kocası calısıyor kızın ailesinde kalırlar biraz ama kocasıda o caniler gibiyse arkadaslarımızın dedigi gibi rapor ve polis allah yardımcısı olsun cnm benim

Geri