arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

aslında çokda şaşırmadım çünkü bende böyle hayvandan insanlar tanıyorum canım azra cım arkadaşını hiç yanlız bırakmamaya özen göster eğer o eve girebiliyorsan bir ayağında orda olsun ve bu durumu bi an önce arkadaşının ailesine sen anlat eğer kızlarını önemsiyorlarsa ve intahar etmesini istemiyorlarsa bi şeyler yapsın lar allah yardımcınız olsun

çok şaşırmadım bende çok sorun yaşadım sana tek tavsiyem eğer kocası göz yumuyorsa bunlara bırakmalı o ewi derim ben inan bana düzelir bırakırsa ben 11 senedir halen alt üst oturuyorum ............:uhu:

canım bence sen arkadasının aılesıne gıt konus gıdın polısle alın kızı gerekırse bosansın yazık degılmı ona yaaa ne ınsanlar var o kucuuck beyınlerını ezmek lazım

kus beyınlı herıflerınn :SSSS:S:S::S

Canim,sen konuyu acali cok olmus,fakat tekrar cevap yazilmis,bende merak ettim arkadasinin durumunu simdi nasil oldu durumu?

ay inanmıyorum artık ne hale geldik ya inan yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu ki loğusa da olan kadıların psikolojisi iyice kötüdür ve resmen işkence ediyolar arkadsına.. bu probleme tek basına çözüm bulamazsın canım benım kendıne yakın buldugun ve guvendıgın akıl verebılcek bı ınsan varsa onunla paylaş..umarım şu an durum düzelmiştir.. kendıne ıyı bakk

ne yazıkki böyle insanlar var bizim burdada buna benzer bişi oldu kaynanası kıza çok kötü davranıyordu buna dayan mayan kız iki aylık hamileyken kendini 4 üncü katan atı ve öldü allah böyle insanları karşımıza çıkarmasın allah arkadaşına yardım etsin

carizmaya kesınlıkle katılıyorum hemen dr. raporu alıp polıse başvursunlar mahkemeye çıkacaklar. rapor olan taraf haklı hele bırde şahıt bulursa 2 milyon ceza ve arkadasına tazmınat ödenır arkasından da vasılık davası acar cocugunu alır cok kucuk oldugu için hemen anneye verırler ve kocasının ailesi 20 metre yakınlarına yaklaşamaz. arkasındanda nafaka davası actımı hem kendısıne hem cocuguna nafaka bağlanır

Geri