Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Tatlımm bakk sinirli erkekler eğer seviyorsann birazcık alttan all olur muu?

bir insan sevdiğine en küçük çirkin bir söz bile söylemeyez ama neden hem seviyor hem çirkin sözler söylüyor var bir terslik bu işte :(

Canımcım benimki de aynı seninki gibi :) Rahat ol, saygılı ol ve dürüst ol. O utansın. :)[/QUOTE]

tatlım bende öyle olmaya çalışıyorum sonra çok utanıyor çok özür diliyor ama yıpranıyorkırdığını eski hale getirememz ki :cry:

Bence bukadar abartmamamak lazim...

4x4 erkek kimde yada nerde varki ???

Seni seviyormu ? Sana sadikmi ? Ona güvenebiliyormusun ?

Tamam yeter !!

Kaldiki, maden sIkayetcisin bu durumdan, sende sinirlendirme cocugu. olay bitsin!!!

ben zAten sinirlendirmiyorum ki.. çok nadir tartişiyoruz.. 6 ayda bi kere falan ama tartışıncada böyle oluyor işte ama gülü seven dikenine katlanır dimi canım:asskim:

............................................................................................................

Son düzenleme:
bak senin herdediğini yapması bnce kafa karıştırıcı gelio ama genelde arkadaşlarıylada aynıysa sorun yok küfür etmesi ayrı bikonu zaten bunu erkk arkınla birilikte konuşarak halletmelisin rahatsız olduğun yönlerini söle açkça yoksa yapmaya devameder içinden çıkılmıcak hal alır ciddi düşünüyosan tabi tatlım....

canım bnmkide aynı şekilde gerçkten sewiodur eminim ama o an akıllarına hiç bişey gelmioo sonradan çok pişman oluodur eminim sende bi hata yaptın m sonradan üzülüosundur onu üzdüğün için oda öledir kesinlikle

Geri