arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

bu arad reglıne kac gun vardı?eger cok varsa bekle ama bır hafta falan varsa yaptırabılırsın cıkma ıhtımalı yuksek.....

inşallah canım çok sağol:) reglime daha 16-17 gün var o yüzden zaten test yaptırmak için acele etmek istemiyorum ama diğer yandanda hamilelik bu kadar erken belirti verirmi diye düşünüyordum. ki veriyormuş onuda burada öğrendim. resmen adet görecek gibi kasık ağrısı,bel ağrısı,göğüs sızısı ve akıntı var..inşallah hamileliktir de başka bir rahatsızlık değildir cnm ya :( ama bu belirtilerde gebeliğe uyuyor anladığım kadarıyla?

kızlar çok sağolun:) evet cnm bulantılar akşamları çok fazla oluyordu ama bu sabah da oldu.:S bilemiyorum ki... yalnız bugün sol kasığımda ağrı baya arttı.sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum bazen oysa daha çok var reglime... kasık ağrıları hamilelik belirtileri arasında mı yoksa hamilelikten değilde bir rahatsızlıktan mı şüphelenmeliyim ? ayy iyice kafam karıştı. Allah hepimizin yardımcısı olsun:(

yardımcı olduğun için çok sağol cnm.Allah sağlıklı sıhhatli şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin sana inşallah.bizlerede tabi.( amin) :) ya cnm aslında göğüslerimde sızlama dün başladı.akıntım 4-5 gündür vardı ama bgn iyice koyulaştı.ama dediğim gibi bgn ciddi şekilde kasık ağrısı hissettim.beni korkutanda bu kasık ağrısı zaten.ne dersin test yaptırmalımı yoksa biraz daha beklemelimiyim??
buarada gerçekten teşekkür ederim iyiki sizler gibi yardımsever insanlar var hayatta:)

yardımcı olduğun için çok sağol cnm.Allah sağlıklı sıhhatli şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin sana inşallah.bizlerede tabi.( amin) :) ya cnm aslında göğüslerimde sızlama dün başladı.akıntım 4-5 gündür vardı ama bgn iyice koyulaştı.ama dediğim gibi bgn ciddi şekilde kasık ağrısı hissettim.beni korkutanda bu kasık ağrısı zaten.ne dersin test yaptırmalımı yoksa biraz daha beklemelimiyim??
buarada gerçekten teşekkür ederim iyiki sizler gibi yardımsever insanlar var hayatta:)
sagol darısı senın basına....ne demek herzaman yardımcı olurum....ıstıyorsan bebıs ınsallah hamılesındır canım.....zaten gebelık belıtısı regl belırtısıne cok benzer....oyuzden ayırt etmek zor oluyor.....yaptır tabıkı aklındakı soru ısaretı ortadan kalkar.....yarın sabahtan yaptır ogelene cıkar zaten.....haber ver bızede allahım gonlune gore versın.....

slm katkota öncelikle gecmiş olsun.genellikle adetten 1 hf önce gebe kalma sansı cok düşüktür.senin şikayetlerin enfeksiyona benziyor cünkü kasık ağrının olması beni süphelendirdi.bir doktora görünürsen iyi edersin

mrb tatlı cadım sana bişey sormak istiyorum senin bulantıların kaçıncı haftanda başladı yada varmıydı? birde kasık ağrıların varmıydı? ben 5+6. haftadayım ama çok çok hafif mide bulatsısı öyle bi geliyo hemen gidiyo sonra bide kasık ağrılarım var onun içinde dr. um progestan verdi ama sanki heran bişey olcakmış gibi geliyor bebeğime çok korkuyorum. foruma bakıyorumda herkesin midesi bulanıyo acaba bende bi anormallikmi var demeden edemiyorum..

mrb tatlı cadım sana bişey sormak istiyorum senin bulantıların kaçıncı haftanda başladı yada varmıydı? birde kasık ağrıların varmıydı? ben 5+6. haftadayım ama çok çok hafif mide bulatsısı öyle bi geliyo hemen gidiyo sonra bide kasık ağrılarım var onun içinde dr. um progestan verdi ama sanki heran bişey olcakmış gibi geliyor bebeğime çok korkuyorum. foruma bakıyorumda herkesin midesi bulanıyo acaba bende bi anormallikmi var demeden edemiyorum..
selam polyana,benım bulantılarım 7.haftamda basladı ve 14.haftama kadar devam edttı ama yogunluk 8,9 ve 10.haftada olmustu hem bulantı hem kusma seklındeydı.....kasık agrıları ılk haftalarda olur bol bol dınlenmeye calıs derım uzan yat kı bebıs ıyıce tutunsun.....dıkkat et kendıne sakın uzanma ve agır bısey yapma.....suan tek yapacagın sey dınlenmek......progestanı kulllan bısey olmaz......anormallık yok tatlım butun hamılleıgı bulantısı olmadan gecırenler var merak etme sen rahat ol yeter....bu arada sorunsuz bır hamılelık gecırmenı dlerım sonrada saglıkla kucagına almanı ınsallah.....

slm kraliçearı..bak korkuttun şimdi beni:S enfeksiyon ihtimali gelmemişti aklıma ama enfeksiyonda akıntı baya yoğun oluyor bildiğim kadarıyla.bende yoğun bir akıntı yok ve bel ağrısı çok arttı 2 gündür.ayrıca 2 gündür sabah istifra ediyorum bişey yediğimde. bilemiyorum adetimede var daha..:(
polyana28,cnm inşallah sende sağlıklı bir bebiş getirirsin dünyaya.ama sürekli bebeğine bişey olacakmış gibi düşünme,pozitif ve güçlü olki bebişinde sıkı sıkı tutunsun sana :)
hiç erken gebelikte belinde kasığında ağrısı olmuş olan yok mu aranızda kızlar??test yaptırmadan hamile olma ihtimalimin yüksek olduğuna inanmak istiyorum:(

selam polyana,benım bulantılarım 7.haftamda basladı ve 14.haftama kadar devam edttı ama yogunluk 8,9 ve 10.haftada olmustu hem bulantı hem kusma seklındeydı.....kasık agrıları ılk haftalarda olur bol bol dınlenmeye calıs derım uzan yat kı bebıs ıyıce tutunsun.....dıkkat et kendıne sakın uzanma ve agır bısey yapma.....suan tek yapacagın sey dınlenmek......progestanı kulllan bısey olmaz......anormallık yok tatlım butun hamılleıgı bulantısı olmadan gecırenler var merak etme sen rahat ol yeter....bu arada sorunsuz bır hamılelık gecırmenı dlerım sonrada saglıkla kucagına almanı ınsallah.....

MTRB TATLI CADIM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KENDİMİ DAHA İYİ HİSSETMEME YARDIMCI OLDU. İNŞALLAH SENDE SAĞSALİM HAYIRLISIYLA ALIRSIN BEBİŞİNİ KUCAĞINA İNŞALLAH..

polyana28,cnm inşallah sende sağlıklı bir bebiş getirirsin dünyaya.ama sürekli bebeğine bişey olacakmış gibi düşünme,pozitif ve güçlü olki bebişinde sıkı sıkı tutunsun sana :)
hiç erken gebelikte belinde kasığında ağrısı olmuş olan yok mu aranızda kızlar??test yaptırmadan hamile olma ihtimalimin yüksek olduğuna inanmak istiyorum:([/QUOTE]

BENİM REGL ÖNCESİNDE VE HALADA ACAİP BELİM AĞRIYO MİDE BULANIM YOKTU GÖĞÜSLERİM SADECE ŞİŞMİŞTİ BAŞKADA REGL BELİRTİLERİNDEN BAŞKA Bİ BELİTİ YOKTU HA BİDE KASIK AĞRIM REGL GEÇTİKTEN 2 GÜN SONRA BAŞLADI HALADA DEVAM EDİYO BAZEN ARTIYOR BAZEN AZALIYOR BAZEN GEÇİYOR. İNŞALAH SENDE HAMİŞSİNDİR CANIM ALLAH İSTEYEN KİMSENİN EVİNİ YUVASINI ÇOCUKSUZ BIRAKMASIN...:deli:

Geri