arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

hurish cim inşallah hamilesindir.ama ümidin kırılmasın hemen bence.çok uzun yıllardır bebeği olmayıp sonradan çocuk sahibi olan bisürü insan var. aslında bende senin gibi merakla bekliyorum ve bende üstüne görme olayından şüpheleniyorum.halbuki stresinde hamileliği olumsuz etkilediğini unutuyoruz işte. inşallah hepimiz bebiş sahibi oluruz:)

hurish cim inşallah hamilesindir.ama ümidin kırılmasın hemen bence.çok uzun yıllardır bebeği olmayıp sonradan çocuk sahibi olan bisürü insan var. aslında bende senin gibi merakla bekliyorum ve bende üstüne görme olayından şüpheleniyorum.halbuki stresinde hamileliği olumsuz etkilediğini unutuyoruz işte. inşallah hepimiz bebiş sahibi oluruz:)

ins ole olur canim. Rabbim aratmasin ins sende hamilesindir

amin cnm inşallah:) arkadaşlar buarada bu göğüs ağrıları baya arttı. özellikle sol göğsüm dokununca falan çok sızlıyor.hamilelikte olurmuki acaba :S bildiğiniz herhangi bir yöntem varmı ağrıyı azaltmak için?krem falan bişiler?

amin cnm inşallah:) arkadaşlar buarada bu göğüs ağrıları baya arttı. özellikle sol göğsüm dokununca falan çok sızlıyor.hamilelikte olurmuki acaba :S bildiğiniz herhangi bir yöntem varmı ağrıyı azaltmak için?krem falan bişiler?
Gogus agrisina en guzel care..baska bir vucut enerjisi ile masaj yapilmasi damarlari gevseten en hizli yontemmis..esine rica et bu konuda sana yardim etsin canim..bende cok ise yariyo..veya sicak su ile masaj yaparak dus alman..

Gogus agrisina en guzel care..baska bir vucut enerjisi ile masaj yapilmasi damarlari gevseten en hizli yontemmis..esine rica et bu konuda sana yardim etsin canim..bende cok ise yariyo..veya sicak su ile masaj yaparak dus alman..
sağol lalecim.ne demek seve seve rica ederim :D canım bende sana msj atmayı düşünüyordum sen dedin ya adetten önce hamile kalmışım adet bitince anladım die,bnmkilere benzer belirtilerin varmıydı tatlım ya? nasıl farkettin üstüne görme olduğunu yanii? ay nasıl heyecanla okuyorum forumu bilseniz:S hadi hayırlısı inşallah

ark. mrb ben aranıza yeni katıldım bir şey sormak istiyorum ben 2 ay oldu evleneli ve hiç korunmadım çocuk çok istiyorum ve bu ay yumurtlama dönemimden bir gün önce aynı gün ve 1 gün sonra ilişkiye girdik. ilişkiye gireli 4 gün falan oldu adetime daha 10 gün var ama sol göğsümde adet zamanındak gibi ağrı var ve kasıklarımda bazen ağrı oluyor gün boyunca sadece bulantım oluyor kusma yok belirtiler bu kadr erken çıkar mı

mrb kızlar benımde adetım gununden 3 yada 4 gun onceden gelırdı gununden once gelseydı 18ınde olcaktım.gununde gelseydı 21 ınde bugun 29 ekım ve hala gelmedı adet olacak gıbı kasık bel ve kasık agrılarım gogus sısmesı var acıyor goguslerım sızce hamıle kalmıs olablırmıyım:)

selaaaaaammmmmm

kızlar benmde adetım gecelı 5 gun oldu her ay cok duzenlı olmazdım oyuzdn umıtlenmek ıstemıyorum ama göguslerım acıyor ve agrım oluyor sankı adet olcam gıbı aksamları mıdem bulanıyor ama kusma yok ve bel agrım arttı aksamları sızce bu hamıleleık olabılırmı test yapmadm yapmakta ıstemıyorum negatıf cıkarsa dıye 6 aydır ıstıyorum ama kalamıyorum :( yardımınıza cok ıhtıyacım var

Merabalar yardim istiyorum adetim ilk defa 4 gun surdu ve bitti yikandim ilskiye girdim esimle ama hala kasiklarimda adet olucakmisim gibi adet sancisi var lutfen yardimci olurmusunuz ?

Geri