arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

Asi kız aynısını yaşadım bende, adet sonrası hamile kalınmaz sanıyordum ama çok varmış öyle kalan. Adetime 12 gün var ama 4 gündür göğüs, kasık, karın ve belimde şiddetli ağrılar oluyor. 2 gündür sürekli idrara çıkıyorum ve en kötüsü aşırı gazım var tutamıyorum kendimi :) geçen ay da aynı sorunları yAşadım kan testinde hamile olduğumu öğrendim ama tutunamadı bebeğim. Şu an hamile olduğumu düşünüyorum, adet günümü bekleyeceğim test için. Erken öğrenip kaybetmek çok üzücü, geç öğrenelim bizimle kalsınlar :)

Benimde çok yakın arkadaşım adetten 1hafta önce birşey olmaz diye eşiyle birlikte olmuş ve hamile kaldı. Şimdi çok tatlı bir kuzı oldu oyüzden olunca oluyor, keskin çizgilerle illa şu gün olur yada şu gün olmaz diye şartlanmamak lazım diye düşünüyorum.
Ayrıca bende bu ay hamileysem eğer gelip yazacağım bıraya adetten 2gün sonra olmuş olucak.
Bir sürü belirtim var ama psikolojikmi bilmiyorum...

Adetime son 4 gün kaldı, ağrılarım hafiflemişti ama dün karnımın alt kısmında ve sağ kasımda çok fazla sancı vardı. Bu sabahta peçeteye açık pembe tespih boncuğu büyüklüğünde kan geldi başka birşey gelmedi. Zaman geçmiyor!! Testim evde hazır ama inatla günümü bekliyorum :hihi:

Arkadaslar ben adetim bittikten 4gun sonra tekrar adet oldum bu surecte iliskim oldu suan miyde bulantilarim var ne den olabilir adetimden oncede iliski olduydu lutfen cvp yazin hep hayal kirikligina ugruyorum bu yuzden test yapmak istemiyorum

Merhaba. Erkek arkadaşımla 6 eylülde sürtünme yoluyla iliski yasadik bosalma olmadı eylül ve ekimde normal gün ve normal miktarda adetimi oldum. Ancak suanda kasıklarımda ağrıve dolgunluk oluyor. Iki ucgun göğüslerim agirdi anca suanda agti yok. Bir sonraki regl 10 kasım gibi. Hamile olabilirmiyim test yaptırmaya korkuyorum lütfen cevap

Merhaba. Erkek arkadaşımla 6 eylülde sürtünme yoluyla iliski yasadik bosalma olmadı eylül ve ekimde normal gün ve normal miktarda adetimi oldum. Ancak suanda kasıklarımda ağrıve dolgunluk oluyor. Iki ucgun göğüslerim agirdi anca suanda agti yok. Bir sonraki regl 10 kasım gibi. Hamile olabilirmiyim test yaptırmaya korkuyorum lütfen cevap

Ekim ayında adet olduğunuzu ifade etmişsiniz. Bu regl döneminden sonra birliktelik yok ise ki yazdıklarınıza göre yok. Hamile olma ihtimaliniz sıfırdır korkulacak birşey yok.

Saygılar.

O zaman yaşamış olduğum bir takım belirtiler psikolojik olabilir mi? Üstüne görme diye bir olay varmış bunun olmuş olmasından korkuyorum açıkcası.

Geri