Arveles adet geciktirici yan etkisi var mı?

Y

Yakamo1990

Forum Okuru
Arveles adet geciktirici yan etkisi var mı?

Arveles ilacı adeti geciktirir mi melek kadınlar kulübü arveles adet gecikmesi forumda.​

Kızlar ya benim migrenim olduğu için bazen çok sık tutar basım. Felaket bir ağrı olduğu için bazen ağrı kesiciler fayda vermez sadece arveles içince geçiriyor baş ağrımı. Bu ay iki kere almak zorunda kaldım adetim de bayağı gecikti 15 gün kadar arveles adet gecikmesi yapar mı bilginiz var mı? Arveles ilacı adeti geciktirir mi?

Merhabalar
Arveles ilacı gerçekten de çok güçlü bir ağrı kesici. Migren de dayanılmaz bir ağrı olduğu için çok da iyi bilirim o durumdan muzdarip biri olarak. Parol filan geçirmez o ağrıyı yani. Ben de minoset kullanıyorum ağrı olduğunda. Arveles ilacı adeti geciktirir mi? Bana kalırsa geciktirmez diye biliyorum hatta ağrı olunca ağrıyı da geçirir yani o kadar güçlü bir ilaç. Adet gecikmesinin nedeni başka bir durum olabilir. Az da bir zaman değil bakacak olursak 15 gün geçmişse önemli bir durum olabilir bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Peki diğer ağrı kesiciler adet gecikmesine neden olur mu? Dilerseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Ağrı kesiciler adet gecikmesi yapar mı keser mi" yazımızı inceleyin lütfen ama mutlaka doktora görünün.

Geri