Arveles adeti geciktiriyor mu böyle bir etkisi var mı?

B

bendenizayşe

Forum Okuru
Arveles adeti geciktiriyor mu böyle bir etkisi var mı?

Arveles ilacı adeti geciktirir mi melek kadınlar kulubü arveles adeti keser mi forum'da.​

Çok fazla baş ağrılarım var artık eskisi gibi de hemen geçmiyor eskiden başım ağrıdığı zaman uyurdum geçerdi şimdi uyusam da kar etmiyor. İllaki ilaç almam gerekiyor eskiden parol iyiydi ama şimdi artık parol da geçirmiyor. Ya minoset ya da arveles olmalı ki şıp diye kessin başımın ağrısını mecbur kalıp ilaç almam gerekiyor bazen çocuklar var bebeğim var. En son adetim de 5 gün geçti arveles adeti geciktirir mi?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar hayatım, brun spreyinden tut ta ağrı kesicilerin tamamı antibiyotikler vs hepsi adetin döngüsünde gecikmelere neden olabilir. Dışarıdan alınan her şey adet döngüsünü değiştirebilir. Yani bu hususta bir yazımız da vardı aşağıdan linkini vereyim inceleyin isterseniz ama geciktirir hayatım.


 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Baş ağrısı gerçekten çok kötü olur olmadık yerlerde de insana gelir. Benim de migren var bazen tutar hiç sorma. Arveles bende bazen başvururum ama her halukarda ilaçlara dadanmamak en iyisi tabi ama işte ağrı da geçmek bilmiyor değil mi maalesef. Arveles de güçlü bir ilaç. Ağrıyı hemen geçirmesinden belli aslında ne kadar güçlü olduğu. Arveles güçlü bir ağrı kesici olduğu için adeti de geciktirebilir. Her türlü antibiyotik ilaçlar sadmin adminimin de dediği gibi dışarıdan alınan her türlü ilaç benzeri şeyler adet gecikmesi yaşatabilir. Adet olurken arveles ya da herhangi ilaç alsanız adetinizi de kesebilecek güçte olabilir.

Bakın majezik ilacı da adet kanamasını kestiğine dair bir konumuz var bunu da incelemeniz yerinde olabilir. ''Majezik adet kanamasını keser mi'' yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 
Üst