Aşağılama Sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
Aşağılama Sözleri
aşağılayıcı sözler aşağılama sözleri erkekleri aşağılayıcı sözler erkekleri aşağılayan kadınları
1- Hop: Uyarma amacıyla kullanılır...(Zarf) Birden ve hızla yapılan işleri anlatır...

2- Höst: At, katır, sığır gibi hayvanları, özellikle öküzü durudrmak için çıkarılan ses... Bir kimseyi uyarmak için kullanılan kaba seslenme...

3- Yuh: Hoşnutsuzluk ve öfke anlatır, yuf...

4- Çüş: Yürüyen eşeği durdurmak için söylenen söz... (Hakaret yollu) Yakışıksız bir davranış karşısında söylenen kaba bir söz...

5- Oha: Büyük baş hayvanları durdurmak için kullanılan seslenme. (Kaba konuşmada) Kaba ve yakışıksız bir davranışta bulunan kişilere karşı kullanılan söz...

Sana ayrılıklar kendime mutluluklar diliyorum yalan insan!

Kırıdğın kalbim düzeldi yeni yeni bırak beni üzerim seni, çık hayatımdan delirtme beni!!! herkez kendi yoluna!

Çaresiz hayatında yalan düşüncelere hapsolmuşsun allah acil şifalar versin sana belki ozaman insan olursun.

Ufak bir sevgiyi kalbime kocaman üzüntüleri senin dertlerine bırakıyorum artık hayata umutla bakıyorum!

Cümlemin sonundaki aralıklarsın, gözümün görmeyeceği ayrılıklarımsın artık!

Temiz ırmakları kalbime sevgi nehrini bedenime arıtılmış temizliği bedenime kara denizleri senin gibi şerefsize bıraktım.

Viran olmuş hayatımın tarumar olmuş kalbimin kırılmış yalan sevgisi’sin! zaten hayatımı bitirmişsin sen bitsen ne olcak alçak!

Bataklıkta çekilen bir belgeselde rol alsan hiç göze batmazsın.

Sen hayatında ikiyüzlü sahtekar birisi olmuşsun, Allah sana akıl versin belki o zaman biraz adam olursun.

Sen benim yaşamımda; en güzel yerde, en çok sevilen biriyken, şimdi bir nokta oldun her şeyi bitiren.

Arkamdan çok konuşuyorsan bil ki yüzüme bakacak yüzün olmadığındandır

Sen Sadece Bütün Kötülüklerin Babası Olmuşsun Sadece kendine göre bir analık arıyorsun..

Sözlerinde Kendin Gibi Yalan! Sen Sadece hayallerine ve yalan Sözlerine inan!!

Geri