aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

vallaha ah şu kaynanalar yine sen senede bir kere görüyorsun benim burnumun dibinde ben çalışıyorum birgün gitmesem kaynanam hasta yatar can çekişir gel evimi temizle ütümü yap diye şimdi aşılamyı söylemesem bir yandan hep çağıracak söylesem millete anlatacak şaşırdım kaldım... vallaha bıktım benim annemde kaynana ama hiç bir zaman gelinimize baskı yapmadı bizim gelinde 4 yıl sonra hamile kaldı bir kere dahi ona demedik hamile kal diye annemle gelinimiz arkadaş gibiler her yere birlikte giderler gelin annemden hiç çıkmaz keşke benim kaynanamda ileri görüşlü olsaydııı işte her insan bir değil

Çok iyi anliyabiliyorum seni canim. Sen haklisin soylesen bi turlu soylemesen bi turlu. Bence sen hic muhatap olup da kotu olma. Esin konussun, temizlige cagurdigi zaman esin gelemez oda rahatsiz desin. Her seferinde biseyler uydursun. bosver cok yüz vermiyceksin yoksa tepene cikiyolar. Benim annemde Kv ama hep anne oldu gelinlerimize. Ama ben annemin aynisini Kvalidemden goremedim. O yüzden mesafeyi koruyorum onunla.

yılbaşından sonra bende tüp bebek yaptıracağım kısmet olursa ... annemin komşusunun kızı var türkler kız nişanlısından 4 kere cocuk aldırdı 1 tane doğurdu nişanlısı cocuk benden degılmdedı kızı bırakıp gıttı bır kızı oldu annesıne bıraktı kız yıne onla bunla yatıp kalkıyor bazen isyan ediyorum onu görünce sonra tövbe ediyorum belkide allah ona ceza bana sınav olarak vermıyor yada o kadın gibi cocgum olacaksa hic olmasın diyorum yani her şeyde vardır Allahın bir bildiği
Annemin bir sozu var derki, zina dan cocuk hemen olur. Çünkü allah gunahi aciga cikartir dedi. Ne kadar dogru bilinmez ama. Bize gelince, biz evladimizin kiymetini daha çok bilicez bence diger annelere gore.

kız oraya gittigimde daha kapıdan giriyorum cantam elimde gelin hadi mutfaga diyor kendisi koca poposuyla hemen koltuga gecip oturuyor oğulları ve kocası gelince hastayım ölüyorum numarası yapıyor biz üç geliniz üçümüzede aynı nazlı... ogullarıda biliyor numaaradan hasta oldugunu ama bişey diyemiyorlar yarın aşılama o yüzden bugün aksam gidiymde ıkı hafta en azından rahat bıraksın

Slm kızlar nasılsınız mesaj larinizi okudum ve gerçekten allah yardımcınız olsun. Ve inanın bütün kaynanalar öyle yüz verirsin üstüne çıkar yüz vermessen arkandan havalı terbiyesiz demedik şey birakmazlar. Bugün düşündüm de ucumuzde aynı şeyi yaşadık arka arkaya bi sürü ilaç iç sonra aşılama yap ve hayallerle dolu sonu hüsranla biten iki hafta demekki zamanı değil diyorum sabrediyorum sizde hepimizde sabırla beklememiz lazım hersey olacağına varır unutalm biraz hayatın tadını cikaralm

a.slm canım iyiyim umarım sende iyisindir??? vallaha burada yazışmak çok iyi gelıyor ınsana hepımız dünyanın bır ucunda ama dertlerımız birrr yinede Allah beterinden esirgesin halimize binlerce kez şükürler olsun....... allah ağızımızın tadını bedenimizin sağlığını bozmasınnn

Aamiinn Aamiinn ecmein... Kizlar alisveris e cikin iyi gelir. Ben unuttum bile, gecmis gecmis tir üzülme ye degmez. Onumuze bakalim. Bana bi Ay istirahat dedi dr. Sonraki ay bilmiyorum ne yapicaz, ya asilama ikinci kez deniycez yada tup bebek. Kismet, hayirlisi allah dan.

merhaba kızlar bugün doktora gittim maalesef yumurtalarım coktan çatlamış ve aşılama yapılmayacak herşeyde bir hayır vardır zaten bende istemiyordum aşılamayı insallah yeni yılda kucaklarımız boş kalmaz

Hadii yaa canm iyide doktor hesaplayamadimi catlayacagi günü üzüldüm şimdi ama belkide kendiliğinden tutmuştur hicmi hiç belli olmaz en hayırlısı olsun senin için bu mutlu haberi umarım hepimiz en yakın zamanda alırız

Ay canim insallah öyle olmuştur kendiliginden bellimi olur.... doktor bana birde şunu söyledi yumurtalar bazen sagda bazen solda gelisiyormus geçen ay solda olmuştu benim sağ yumurtaligim cok yukarda ve ultrasyon da görünmüyor benim tahminimce bu sefer yumurtalar sagda gelişti ve doktor göremedi bende kendi kadin doktoruma randevu aldim ayin internette bakiyorum ultrasyonda yumurtalik görünmemesinin sebebine ama bisey bulamadım acaba nedeni nedir hic böyle bir şey duydunuzmu

Geri