aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Merhaba Arkadaşlar,
ben 13 ağustos 2010 tarihinde aşılama oldum.
bugün 4.günüm bakalım beklemedeyim inşallah tutar.Yanlız bugün kasık ve karın ağrım var kasıklarım çatlayacakmış gibi ağrıdı.Dr aradım hemşiresi geride kalan yumurtalar çatlıyordur merka etme önemli bir şey değil dedi.İnşallah ben de bu ay müjdeli haberi alırım inşallah allah isteyen herkese bebek versin aminn...

kızlar merhaba.
Bende aşlıma tedavisine başladım gonal f diye bi iğne yapıyorum şuanda cmt günü yumurta gelişimime bakacaklar. Sonrada aşılama yapacaklar sanırım. İlk aşılamam olacak. Acaba hemen tutuyor mu?

Merhaba birsey sorabilirmiyim ne zaman asilama yapiliyor yani isteyen istedigi zaman yapabiliyor mu yoksa belli sure normal iliskiye girilip olmuyorsami deneniyor bu konuda yardimci olabilirmisiniz banaa??

Merhaba birsey sorabilirmiyim ne zaman asilama yapiliyor yani isteyen istedigi zaman yapabiliyor mu yoksa belli sure normal iliskiye girilip olmuyorsami deneniyor bu konuda yardimci olabilirmisiniz banaa??

Canım öncelikle bnim doktorum 1 yıl deneyip olmadıysa bu tedaviye geçiyor.
Tedavinin başında klomenle yumurta takibi yapılyor sonrada ilişki günlerini söylüyor.
Eğer bu şekilde tutmazsa aşılamaya geçiyor. Aşılmada da adetinin 4. günü gonal-f diye bi iğne var ona başlıosun hergün vuruluyorsun onu sonra yine yumurta takbini yapıyor yumurtan 20mm ulaşınca yumurta çatlatma iğnesiyle çatlatıyor. ertesi günde aşılamanı yapıyor.

eeee hamile kalan yokmu içinizde hiç.bu ay ilaç kullanıyorum.eğer gebelik olmazsa önümüzdeki y aşılama yaptıracam.tutması için ne yapmak gerekiyor?yokmu bi çaresi :)

tatlım meraba ben yeni katıldım bende 2 yıldır bebek için uğraşıyorum pko vardı ama geçti şimdi.doğal myolla olmuyor rahim ters bende.şimdi samsunda aşılama denicem canım ya sende yaptırmışsın aşılama . Aşılama sonrası ilişkiye girdinmi gebelik için nası bişi oluyo bilgi verirmisin bana

Geri