aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

kızlar aşılama yaptırıpta tutan varsa lütfen ilk belirtilerini yazsın. 15.11.2011 de ilk aşılamam yapıldı. çok heyecanlıyım doktorum 15 gün sonra test yaptır dedi fakat zaman geçmek bilmiyor. heyecandan geceleri uyuyamıyorum. karnım hafif hafif ağrıyor. çok fazla akıntım olmuyor. sık idrara çıkıyorum. bide göğüslerim çok ağrıyor. tutunmuşmudur acaba bebeğim. bi bilgisi veya tecrübesi olan varsa lütfen cvp yazın LÜTFEEEENN!

selam arkadaslar bende 4 cu asilamami yapiyorum ilk ikincisi tutmustu,ama dusukle sonuclandi 3 cusu tutmadi simdi 4 cusunu yaptim 7 gun oldu ,bendeki belirtiler 3 cusunde cok agrim vardi hareket edemiyordum ilk gun hafif kanamamda olmustu bunda sadece ani hareketlerimde kasiklarima batiryor sindiirim problemi cekiyorum ,sol kasigim agriyor arada ve kasiklarimin ortasinda batmalar oluyo sizde birsey olabilirmi

bende bir seneye yakın evlıyım yas 21 ama ben de polıkıstık over yumurtalıklarım var mış ben de asılama yapıcam rabbım ol derde insallallah oda hayırlısıyla tutar herseyden once dua etmek gerekır ıstanbuldan canan ben

aşılama

ben geçen pazartesi yaptırdım aşılama 5gun oldu sabırsızlıkla bekliyorum birde aşılama yaptıktan sonra çok dıkkatlı olkmak gerekıyomuş sureklı uzanıp hiç bır iş ve anı haraket yapmaman gerekıyomuş aşılamanın tutması için bu dogrumu acaba çok korkuyorum olmaz dıye ne olur cevap yazarmısın

ayca

ben ayca bende c.tesi günü yaptırdım asılamamı ama beklemek cok zormus ama hamile kalanlar var diye seviniyorum sonucları yazın hergün bakıyorum sayfalara

Geri