Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

selam kızlar uzun zamandır girmedim bi bakim dedim ne var neyok herkez bıraktığım gibi galiba benim perşembe kontrolum var aşılamadan sonuç alamadım ilk denememdi ama tutmadı rahim filmi çekildim geçen hafta perşembe günü tüplerim tıkalı çıktı film esnasındaki ilaçla açıldığını söyledi doktorum 2-3 ay içinde hamile kalabilirsin dedi bu filmden sonra çok gebe kalan olmuş tıkanıklıklar açıldığı için hepinize tavsiyem aşılama ve tüpbebek öncesi rahim filminizi çektirin çünkü film çekilmeden tıkanıklık anlaşılmıyo boşa uğraşmışız 2 senedir şimdi daha hazır hissediyorum kendimi bakalım bir kaç ay geçsin inşallah olur olmazsada doktorum laparoskopi dedi ameliyatla tüplerime bakacak eğer kapalıysa açacak ve kendiliğinden olması beklenilcek olmazsa artık uğraşmadan direk tüp bebek dedi bakalım çarşamba yumurta kontrolum var inşallah tüp bebeğe geçmeden kendiliğinden olur arkadaşlar ya :cry::cry::cry:

selam kızlar uzun zamandır girmedim bi bakim dedim ne var neyok herkez bıraktığım gibi galiba benim perşembe kontrolum var aşılamadan sonuç alamadım ilk denememdi ama tutmadı rahim filmi çekildim geçen hafta perşembe günü tüplerim tıkalı çıktı film esnasındaki ilaçla açıldığını söyledi doktorum 2-3 ay içinde hamile kalabilirsin dedi bu filmden sonra çok gebe kalan olmuş tıkanıklıklar açıldığı için hepinize tavsiyem aşılama ve tüpbebek öncesi rahim filminizi çektirin çünkü film çekilmeden tıkanıklık anlaşılmıyo boşa uğraşmışız 2 senedir şimdi daha hazır hissediyorum kendimi bakalım bir kaç ay geçsin inşallah olur olmazsada doktorum laparoskopi dedi ameliyatla tüplerime bakacak eğer kapalıysa açacak ve kendiliğinden olması beklenilcek olmazsa artık uğraşmadan direk tüp bebek dedi bakalım çarşamba yumurta kontrolum var inşallah tüp bebeğe geçmeden kendiliğinden olur arkadaşlar ya :cry::cry::cry:

Aleykum selm sura cim, ismini hatirlar gibiyim, bilmiyorum sen beni hatirlarmisin.
Canim bende asilama oncesi tüm testler tetkikleri yaptik, ve benimde rahim filmi ceken dr um, film cekerken verdigi sivi sayesinde sol tüpümu actigini soyledi, meger sol tüpüm tikaliymis... Küçükken, sol kasigimdan ameliyatla fitigim alinmisti, sanirim bu yüzden tüpüm daralmis. Dr siviyi verirken o kadar canim yandi ki, bas bas bagirdim ve agladim. Bu yasima kadar gormus geçirdiğim en acili testti..
Ondan sonra asilama oldum, ama sperm sayimiz dusuk oldugu icin asilama tutmadi..
Ocak ayinda ikinciyi deniycez. Bakalim nolcak herseyin hayirlisini versin insaallah rabbim cümlemize.....

Laparoskopi cok sancili bir operasyon dur. Dr unu iyi arastirip oyle yaptirmani tavsiye ederim..

Allah cumlemizin yardimcisi olsun insaallah...

amin canım yok laparoskopi anestisiziyle yapılıyo zaten karından ve belinden küçük bi delikden kamerayla bakılıyo tüplere kısa bi operasyon gerekirse yaptırcam mecbur hatırladım seni buarada ben bayadır girmedim ama hatırlıyorum herkesi ben aşılamayı boşa oldum önce rahim filmi olsaydım tıkanıklık belli olurdu enazından sonra doktorumu değişdim şuan iyi bi doktorum var filmimide o çekti zaten hiç canımı yakmadı 10 dkka sürdü ama çok yavaş davrandı beni bildiği için bakalım inşallah tıkanıklık engel olmaz hamile kalmama korkuyorum ya doktor olur diyo ama nebilim

amin canım yok laparoskopi anestisiziyle yapılıyo zaten karından ve belinden küçük bi delikden kamerayla bakılıyo tüplere kısa bi operasyon gerekirse yaptırcam mecbur hatırladım seni buarada ben bayadır girmedim ama hatırlıyorum herkesi ben aşılamayı boşa oldum önce rahim filmi olsaydım tıkanıklık belli olurdu enazından sonra doktorumu değişdim şuan iyi bi doktorum var filmimide o çekti zaten hiç canımı yakmadı 10 dkka sürdü ama çok yavaş davrandı beni bildiği için bakalım inşallah tıkanıklık engel olmaz hamile kalmama korkuyorum ya doktor olur diyo ama nebilim
Dilerim allah dan hiç bunlara gerek kalmadan hayirlisiyla hamile kalirsin inşallah canım.

Ben 2 yilonce asilama yaptirdim 15 haftalikken dusuk oldu cokuzuldum ve ikizdi nasil sevinmistik simdi 2.asilama ya karar verdik sali gunu basliyoruz isallah rabbim isteyen herkeze verir zor bi surec hayirlisi diyelim bana sorusu olansorabilir

Ben 2 yilonce asilama yaptirdim 15 haftalikken dusuk oldu cokuzuldum ve ikizdi nasil sevinmistik simdi 2.asilama ya karar verdik sali gunu basliyoruz isallah rabbim isteyen herkeze verir zor bi surec hayirlisi diyelim bana sorusu olansorabilir

Slm canim, neden asilama yaptiniz ? Sorununuz nedir ?
Neden dusuk oldu, sebeb neymis ?
NNeden sonra iki yil ara verdiniz ?
Rabbim hayirlisiyla muradimizi bize versin insaallah..
Bende uç defa asilama oldum, üçü de tutmadi. EEsimin sperm sayisi az. Gelecek ay yeni tedavi uyguliycaz bakalim hayirlisi insaallah cumlemize.

Elfida bende pko var ben asilama olduktan sonra ohss hastalığı na yakalandim karnimda ve rahimden su aldirdim defalarca ilk once ikiz denildi 1 ay sonra birinin kalp atisi yok denildi digeride dustu zaten doktor saglikli degil di bebegin dedi cok zor gunlerdi cocuk patolojiye gitti arastirdilar bende iltihap varmis tek neden bu gunlerce agladim patoloji ye giden bebekler tibbi atik olarak atiyomus bunu ogrendim gun lerce agladim cocugum hst kaldi diye olmadi elimden duadan baska bisey gelmiyo sali 2.asilamaya basliyorum hayirlisi canim sende anlat biraz destek olalim birbirimize

Geri