Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Slm aleykum hanimlar, ben aslinda bir kaç hafta dir baska bi baslik altinda yaziyordum ve biraz siteyi gezince burayi buldum.
Bende bu geçen ctesi günü asilama oldum, ve dun aksam yani pazar aksami progesteron à basladim gunluk bi hap olarak on gün kullancam. Benim size sormak istedigim su, dun gece den beri kasiklarimda çok agrim var, soldan saga cizgi seklinde agriyor sanki biri bir bicakla orayi defalarca dogruyor gibi.
Birde sabah dan beri karnim agriyor, boyle sertlesti sanki, bide boyle anlik ignelemeler oluyor batiyor.

Sura senin durumun çok ilginç, benimkide seninkinin tam tersi bi durum. Ben 33 yasindayim ve iki yillik evliyim. Bir bucuk yildir bebek için ugrasiyoruz ama olmuyor. Bütün testleri yaptirdik, bizde Esim de oligospermi cikti yani sperm sayisi normalinden biraz aşagiymis, bende de erken menopoz riski oldugunu soyledi dr. Yumurtalarim Simdiden yaslanmaya basladigini soyledi dr.

Sizin asilama nasil sonuç verdi ? Tum yazdiklarinizi okudum. Sura sen erken test yapmissin, en 14 gün sonra kan testinde belli olur ancak.
Umarim hepimiz hayirlisiyla en kisa zaman da anne oluruz. Rabbim herşeyin hayirlisini versin insaallah.

Geri