Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Kızlar nerelerdesınz rabbım 2015 de bıze bebısler verır ınss. hayırlı seneler ozge m elıf naptınız bakalımm...

Napıyım canım ya :) gittim saç rengimi değiştirdim kafam rahat artık hiçbişeyi takip etmiyorum :) 2015 güzellikleriyle sağlıklı huzurlu mutlu ve sevdiklerimizle geçecek bir yıl olur inşallah hepimiz için :) sen ne yaptın canım :)

Kizlar ben 2015 e asilanmis girdim..bugun 2.gunum ama ilk asilama gibi kafama takmiyorum..allahin nasibine bagli zaten..yeni yiliniz hepinize bebekler getirir insallah..

Napıyım canım ya :) gittim saç rengimi değiştirdim kafam rahat artık hiçbişeyi takip etmiyorum :) 2015 güzellikleriyle sağlıklı huzurlu mutlu ve sevdiklerimizle geçecek bir yıl olur inşallah hepimiz için :) sen ne yaptın canım :)
OHHH II YAPMISSIN CNM VALL BENDE NAPIM CALISIYORUM ZATEN KAFAM RAHAT O NEDENLE BENDE TAKMIYORUM AMA BIRKMAYACGIM PESINI TABIKIDE :))) PZARTESI DR A GIDECEGIM IKINCI ASILAMAYI KONUSMAK ICIN ARTIK HAYRLISI OLUR INSS CNM

Bende ilk asilamami 29.12 de oldum bugun yedinci gunum ama hicbir rbelirtim yok.ilac kullanmazsam adet olamiyorum o yuzden sizler gibi adet tarihimdende anlayamiyorum bekliycem artik 15. Gune kadar..

gizem iskioğlu naptın test yaptın mı sonuç ne oldu özge m sen ne yaptın cnm kaçıncı gunun benımde adetıme 4 gun var bakalım ne olacak olursam heemen başlayacağım yıne bakalım kısmet ınss

Napiyim kizlar bu sefer pek umudum yok.asilamada 9.gunum ne agrim ne sizim hicbi belirti yok..pazartesi kan testim var..

Geri