Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Rica ederim temenninize amin diyorum. Bu süreçte kendinize fazla odaklanmayın , kafanızı başka şeylerle meşgul edin. İnşallah ilk tedavide gebe kalırsınız sevgiler..

Aşılamanın 14. günü gebelik testi yapabilirsiniz. Öncesi test yapmayın yanlış ve yanıltıcı sonuç alabilirsiniz.

Bende 6 yıllık evliyim aşılama ile hamile kaldım:kısa bi hikayem var ve sizlerlen paylaşmak istedim evlendiğimden beri bende eşimde hep çoçuk istiyoduk ne yazıkkı olmuyo evliliğimin 2 yılında yurtdışana gittik iş gereği busuru doktor gezdim hiç biri çare olmadı turkiyeye dönduğumuzde hamileymişim meğer çok sevindik havalara uçtuk ama hevesimiz 3gun surdu kimyasal gebelikmiş meğersemneyse istanbulda bi akrabamın tavsiye uzeri yeni açılan bi hastane vardı oraya gittim çok şukur 2ci aşılamam tuttu ve oğlumu haziranda kucağıma aldım RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın bizide unutmasın sadece inandım ve sabretim

pazar günü aşılama oldum ama iki gündür kasıklarım belim ağrıyor hamilelik bu kadar erken olurmu

Merhaba, bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Tedavide kullanılan ilaçların septomlarını yaşıyorsunuz. Hormon bazlı ilaçlar kullanılmış bunlar kasık ağrısı,bel ağrısı gögüslerde hassasiyet yapabilir. Aşılamadan 2 hafta sonra gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar 3 yıldır çocuk istiyoruz ama bir sebebimiz olmadığı halde bir türlü hamile kalamadim bir hafta önce aşılama yaptırdım doktor pregestan fitil verdi aşilamadan iki gün sonra başlamamı söyledi 5 gündür kullanıyorum ve bugün fitili atarken farkettim vajinada en içte sağ bölgede hafif bu şişlik hissettim başına böyle bisi gelen var mi sebebi nedir acaba gebelik olduğunun belirtisimidir

Merhaba arkadaslar bende 4 ocak ta 3.aşilamami oldum bu gün 12.günüm ara sira kasiklarima ağri giriyo ve bel ağrim var test yapmaktan korkuyorum negatif olmasindan adet günümü bekliycem galiba. Bu süreç beklemek cok zor allah herkesin yardimcisi olsun ins.
Aynı ben :/ Sonuç ne oldu acaba?

Geri