Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Aşılamada 9.günüm az kahverengi leke gördümreglime normalde 1 hafta var belimde ağrıyor biraz .Dr um 2 yumurtan var ikiz olabilir dedi ama sağlıklı hayırlı olsun yeter ki.yalnız beklemek öyle zor ki.adetin 3-4 gün geçerse test yap dedi.daha önceki 2 aşılamada başka Dr crinone kullandirdi ertesi 2 gun iliski dedi .bu Dr gerek yok dedi hicbiseye 4 gün sonra iliski dedi kafam karıştı inş leke devam etmez sonucu merakla bekliyorum inş güzel haber paylaşırım sizlerle

Aşılamada 9.günüm az kahverengi leke gördümreglime normalde 1 hafta var belimde ağrıyor biraz .Dr um 2 yumurtan var ikiz olabilir dedi ama sağlıklı hayırlı olsun yeter ki.yalnız beklemek öyle zor ki.adetin 3-4 gün geçerse test yap dedi.daha önceki 2 aşılamada başka Dr crinone kullandirdi ertesi 2 gun iliski dedi .bu Dr gerek yok dedi hicbiseye 4 gün sonra iliski dedi kafam karıştı inş leke devam etmez sonucu merakla bekliyorum inş güzel haber paylaşırım sizlerle

Dr.la konuştum progestan iç dedi .ilişki yasakladı.beklemeye devam

Slm kizlar asilamada 14 gunumdu bugun sabah oyle bi sevincle gittimki kan vermeye ama yikildim:( 4.23 sonucla gebelik yok butun belirtileri yasadim.

Mrb arkadaşlar benimde asilama olalım bugün 11 gün oldu sağ kasigimda acayip sancı var adet olacakmış gibi adetime 6 gün felan var bu durumu yaşayanlar yazabilirmi

3 defa aşılama yaptirmis biri olarak 3 ünde de aynı kasık ağrıları...Sonuç hüsran oldu
İnş yanılıyorumdurgüzel haber alırsıniz umarım.son aşılamamı ağustosta yaptırdım olmadı ama suan çok şükür 6 haftalik hamileyim☺☺kendiliğinden oldu hem de ☺ama 2 yıl bekledim.Rabbim kimseye evlat hasreti yaşamasın inş neler yaşadığımı bi ben bilirim...

Merhaba ben de 7gundur aşılama yaptırdım çok şiddetli kasık ve bel ağrılarım var aşılama ile hamile kalanlar neler yaşadınız anlatirmisiniz

Geri