Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca Hanımcım şimdi açılım yapabilir misiniz?
teşekkürler

Pozitif enerji hoşgeldin bakalım:)
3 bayan var kim bunlar bilmiyorum. Hepside çok yakın bir zamanda kutlama yapacak.
Parasal harcamalara dikkat et. Ekstre şeyler size sıkıntıya sokabilir.
İnatçılığın azalmış canım. Süper Bunun bile güzel katkıları olur inşallah.
En iyi arkadaşın sensin bunu unutma. Bu arada bişeye kafan bozulduysa yada bir haber bekliyorsan 3 vakit içinde geliyor. Fazla uzun bir zaman değil bu.
Bazı olaylar yada olacaklar karşısında önünü görmeden korku yaşıyorsun. Hiç gerek yok bu düşüncelere.
İlişkiniz 2010 da daha düzeyli ve şanslı diyeyim. İlişkine sarıldığın sürece mutluluk kapında inşallah. Evlilik kartı açılmadı henüz. Bu olmayacak anlamına gelmesin. Zaman bağlı dileğin.

başak burcuyum sevgilimle sonumz ne olacak evlilik varmı en önmlisi o askere gitmeden söz olcakmı yani 2 ay içinde

Merhaba Handanca,
15 günü zor bekledim bu sefer, biraz sorunlarımız oldu ama atlatacağız sanırım.bugün buluşacaktın ama keyifsiz olduğu için yarına erteledik, acaba görüşmemiz nasıl geçecek? bana sevgisi var mı handanca hanım. bana sevdiğini sözlü olarak ifade etmiyor hiç. sizce evlenirmiyiz? yani bana karşı saf duyguları neler acaba?burçlarımız ikimizin de terazi. sizce yaz başına kadar ciddi bir adım atarmıyız?şimdiden açılım için teşekkürler

başak burcuyum sevgilimle sonumz ne olacak evlilik varmı en önmlisi o askere gitmeden söz olcakmı yani 2 ay içinde

Canım olma ihtimali çok yüksek gibi görünüyor.
Mücadele içindesin sanki. Zorlandığı yerlerde var. Destek yerine bazı köstekler çıkacak aradan. Ama gördüğüm kadarı ile Allahında izniyle bu iş evlilikle sonuçlanır.
Bu ara gördüğün rüyalarıda fazla kafana takma. Kendi kendine kafanda kurduğun şeylerlede huzursuzluk yaratma.
Seninde morale ihtiyacın var. Böyle kötü düşüncelerle beynini doldurursan hasa olursun. Ozaman bu ilişkiye kim sahip çıkar. Onunda sana ihtiyacı var canım.
Güzel şeyler düşün. Unutmaki iyi düşünceler iyi olayları çağırır.

Merhaba Handanca,
15 günü zor bekledim bu sefer, biraz sorunlarımız oldu ama atlatacağız sanırım.bugün buluşacaktın ama keyifsiz olduğu için yarına erteledik, acaba görüşmemiz nasıl geçecek? bana sevgisi var mı handanca hanım. bana sevdiğini sözlü olarak ifade etmiyor hiç. sizce evlenirmiyiz? yani bana karşı saf duyguları neler acaba?burçlarımız ikimizin de terazi. sizce yaz başına kadar ciddi bir adım atarmıyız?şimdiden açılım için teşekkürler

Kendine olan güvenini sakın kaybetme. Çözülmeyecek şeyler değil bunlar. Kötü şeylerle kendini empoze etme. O kendini iyi hissetmiyorsa yanına gidince iyice dinle onu. Sevgini hissederek dinle ama. Sen hep mutluluk vermelisin ona.
Kokrkuların kişisel canım.
Bu dönem mücadeleler olabilir. Herşey istediğimiz gibi gitmez bazen. Bu durumları akıllılıkla geçiştirmeye bakalım.
İlişkide hala rayına oturmayan şeyler var. Ona sorumluluk alabilecek biri olduğunu ve sevdiğini göster. Sana sevgisi var ama. Hazır değil o.
Zamana bağlı evlilik dileğin. Şimdilik ilişkini daha değerli duygularla büyüüp koruman gerekiyor.

Merhaba Handanca Hanım, ben ilişkimle ilgili genel baktırmak istiyorum eğer zamanınız varsa, geçen sefer baktığınızda üç vakit sonra müjdeli bir haberden sonra evlilik anlamında daha netlik kazanacak ilişkiniz demiştiniz, daha net bir karar almadık ama almamız olası mı acaba? beni seviyor mu? bi de kayıplar olabilir demiştiniz ama ne olduğunu çözemediğinizi söylemiştiniz, acaba görebilirseniz paylaşabilir misiniz bu sefer? bu ilişkide gelecek görüyormusunuz? benim burcum terazi hayatımdaki insanın burcu da terazi. iyi günler diliyorum size

merhaba handanca umarım iyisindir.ben koç burcuyum eşim başak burcu 18 aylık kızımda aslan burcu zahmet olmazsa bizede bakarmısın ilişkimiz nasıl bi boyut alıcak.şimdiden teşekkürler

ablam cok saol ya valla cok rahatladım catlamak üzereydim azda olsa içimi rahatlattın ya.ohhhhhhhh rahtladım sonunda.ne diycem bilmiyorum suan cok mutluyum böle güzl şeyler duymak beni cok rahtlatıo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri