asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

MeLOo

Daimi Üye
Üye
asker bekleyenler hadi burayaaaa :)
slmmm bayanlar :kedi: fark ettim ki askerde sevgilisi olanlara dahil konumuz yook :) günlükler var ama toplu konumuzda olsun dedim :ehi: Asker bekleyenler buraya yazalım mutluluğumuzu, acımızı, paylaşalım belki de aynı yerdedir beklediklerimiz :hıms:
ya da bi zaman aynı yerde yapmışlardır :ehi: paylaştıkça acılar azalır mutluluğum çoğalır diyorum ve ilk açılışı ben yapıyorum melekler :D:D

benim sevgilim güzel gözlüm tekirdağ'da. :asskim:

Son düzenleme:
Canım Asker yolu bekledim bi zamanlar.. Mesela geçen sene bu zamanlar askerdiii ... zaman geçmek bilmiyordu ama şimdi yanımda... Allahım sabrınızı artırsın ve en kısa zamanda kavuşmanızı nasip etsin... Asker yolu beklemenin en kötü yanı ondan haber alamamak.. En güzel yanıda ona kavuşacağın günü sayıp gördüğünde boynuna sarılmak!!!

amiiiinnnnnnn :) ben şanslıyım o konuda ya birliğine teslim oldğu gece hariç sanırım 1 kere aramadı. heergün konuşurduk hatta konya da konuşmak daha rahattı 40 dakka konuştuğumuzu bilirim :D:D tekirdağ daha sıkı bu yönden :S ama gene hergün 10 dakka konuşuyoruz :D

Benim eşim acemiliğini hatayda yaptı orası biraz sıkıydı ve kalabalık oldugundan fazla konusamıyorduk ama usta birliği konyadaydı ve bizde senin dediğin gibi rahat rahat konuşuyorduk.. Günde bazen 2-3 kerede aradıgı oluyordu... ;)) Rabbim tğm asker yolu bekleyenlerin yardımcısı olsun.. Herkese hayırlı teskereler...

aaaaaa konyada nerde yaptı :D:D benim sevgilim de acemliğini meramda yaptı. orası çok rahat ya en az 20 en çok 40 dakka konuşurduk biz :D buraya bi geldi 10 dakka maks. eğitimi acayip sıkı :S ama kilosu vardı zayıf gelicek :D:D öyle çavuş oldum da yatim yokmuş o zamanda haftanın 3 günü spora devam 3 saat :D:D

Canım ben eşimde Konya-Seydişehirde yaptı.. Oda orda şöför olmuştu son dakika ve okadar rahatttıki zaten hafif kiloluyken ;) ehem ehem dombili olaraktan dönüş yaptı mekana... Askerliği boyunca sadece ve sadece acemilikte spor gördü ondan sonra çok rahattıı (MAŞALLAH) Umarım zamanda seninkide rahata kavuşur gerçi oralar ne kadar rahat gibi görünsede bizlere onlar sürekli diken üzerinde ve her ilin kendine göre zorlukları var...

meloş hani geri sayım :D

ben şafak saymıyorum ya :D yani sayıyorum da 460 dan geri saymıyorum onu görebilceğim günlerden düşüyorum şafaklarımı öbür türlü çok bunaltıyo beni hatta toplmada şafak kaç onu bile bilmem :D:D ayda bir bakıyorum sonra unutuyorum :D zaten parça parça sayarken bi baktık 100 günü bitirmişiz daha iyi oldu böyle :D:D :asskim:

Canım ben eşimde Konya-Seydişehirde yaptı.. Oda orda şöför olmuştu son dakika ve okadar rahatttıki zaten hafif kiloluyken ;) ehem ehem dombili olaraktan dönüş yaptı mekana... Askerliği boyunca sadece ve sadece acemilikte spor gördü ondan sonra çok rahattıı (MAŞALLAH) Umarım zamanda seninkide rahata kavuşur gerçi oralar ne kadar rahat gibi görünsede bizlere onlar sürekli diken üzerinde ve her ilin kendine göre zorlukları var...

konyada kalsaydı orda çavuş spor falan yapmıyomuş istediğimiz gibi veremeyebilirmiş. burda eğitim çok sıkıymış torun 5 gün eğitim yapıyo dedeler (çavuşlar yani) 3 gün ama yapıyolar gene de 3 saat :D:D çavuş olmanın avantajı şuymuş nöbet tutmuyolarmış. 2 saat nöbetleri oluyo 1 er hafta boyunca. bizde onu bekliyoz bakalım bölüğünde tek onbaşı buymuş 2 aya çavuş olursun diyolarmış aman olsun da rahatlayalım. saçlarını kestirip kestirip duruyolar zaten sinir oldum :sinir: konyada gayet saçı da uzundu yani :D:D

benim asabi askım canımın canı askerimde 9 eylül 2011 de samsuna gitti cok zor beklemek umarım herkesin beklediği sag salim döner :(

merhaba kızlar... ben de asker bekleyenlerdenim 91/3 gönderdim. 1 hafta sonra ustalığa gidecek tekirdağa. ama benim bi sorunum var sinirli bi asker bekliyorum, benimle aynı sorunu yaşayan var mı? herkese hayırlı teskereler.

Geri