asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

benim sevgilim şırnakta zaman geçmek bilmiyo bişey olur diye çok korkuyorum çok özledimmmm...

Benim nişanlım Amasya da , 1 hafta oldu askere gideli. Alışmak çok zor , usta birliğini Erzincan da yapcak. Çok korkuyorum, şimdiden çok özledim :( Zaman çabucak geçsin istiyorum.. Allah bütün askerlere kazasız belasız sağsalim gidip gelmelerini nasip etsin inşallah....

Sevdiceğim gideli daha 2 gün olduuu şimdiden çok özledimmmm, gerçekten çok zormuş Allah'ım hepimize sabır versin en çokta Askerlerimizeeee.. :'(

asker sozlum

bende sozlumu bekliyorum askerden donmesine 9 ay kaldi insallah hayirlisyla gelir bazen cok ozluyorum agliyorum onu cok seviyorum benn

benim nişanlımda hakkari çukurcada yapıyor 6ayı kaldı ama çok özledim gayet rahat konuşuyoruz bi sıkıntı yok fakat arada şebekeler gidio 2 3 gün konuşamıyoruz ozamn kafayı yicek gibi oluyorum onun dışında btungun msjlasıyorz akşamlarıda arıyorum.. haziranda 15 günlük izin kullanıcak, haziran gelmek bilmiyor:)) tek tesellim telefon oluyor. allahtan suanda hiçbir gorevi yok sabh akşam yatıyor bole oluncada konuşmamız çok daha rahatlastı. tek yaptıgı spor :)) allah tüm askerlerimizi korusun ve sevdiklerine kawuştrsun.asker beklemek çok zor bişi allah hepimizin yardımcısı olsun..
(ÇANAKKALE (merkez)

Geri