asker bekleyenler hadi burayaaaa :)

(=

kızlar benimde sevgilim 9 eylülde teslim oldu acemiliğini istanbul da yaptı.ustalığınıda şanlıurfada yapıyo.bugün çarşısı vardı daha demin netten konuştuk çok iyi gördüm kameradada çok şükür herşey yolunda.o iyi olsun sağ salim gelsinde 2 senede beklerim 3 senede.

merhaba kızlar.benimde sevgilim 9 eylülde teslim oldu.acemiliğini istanbulda yaptı.ustalığınıda urfada yapıyo.bugün çarşısı vardı konuştuk kameradada gördüm.gayet iyi gördüm çok şükür herşey yolunda.sağ salim yapıp gelsinde 2 senede 3 senede beklerim.

merhaba kızlar.benimde sevgilim 9 eylülde teslim oldu.acemiliğini istanbulda yaptı.ustalığınıda urfada yapıyo.bugün çarşısı vardı konuştuk kameradada gördüm.gayet iyi gördüm çok şükür herşey yolunda.sağ salim yapıp gelsinde 2 senede 3 senede beklerim.
merhaba minik, allah kavuştursun askerine inşallah hep iyi olur sen de iyi olursun, bu arada şafağı aynı sayacağız 91/3 benim askerim de.

merhaba.. :) benimde sevdiceğim askerde.. Kuşadası'nda.. kime söylesem işin zor diyor :D malum, tatil yeri.. bir de turizm jandarma olunca.. benimde bazen aklım kalmıyor değil ama.. tuhaf bir şekilde fazla güveniyorum :) Rabbim boşa çıkartmasın :)

benmde sevdiğim askerde şafak 400 acemilik bile bitmedi daha çok ama cok zor özlemek ve beklemek var oldugunu bilipte yanında olamamak:((

Geri