Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Cevap: Asker Eşleri Paylaşım Alanı

slm bende asker esıyım yenı katıldım arkaslara dostlara ıhtıyacı m var bırılerı bana cevap versın

slm kızlar ben siteye yeni üye oldum bende asker eşiyim amasyada görev yapıyoruz beni de alın aranıza

hoşgeldin rüyanazcım aramıza herzmn uğra burayada hep bekleriz

bende geldim asker eşi değilim ama neyse öle olanlara allah sabır versin lolay değil benimde amcam askerdi her tayinde ayrı bir ev zor olur

Arkadaşlar, asker eşi olarak aramıza katılmış olan tüm üyelerimiz hoşgeldiniz. Doğru yerdesiniz. Paylaşmak istediğiniz her türlü konuyu burada rahatça yazabilirsiniz. Sadece eşlerle ilgili çok özel bilgilere girmiyoruz güvenlik açısından.

Tekrar aramıza hoşgeldiniz yeni gelenler.

bende asker eşi adayıyım. ama tereddutlerim var.bana asker eşi olma hep pişman olursun diyorlar.doğrumu haketn ama ben cok seviyrm.ne yapacam asker eşleri yardım bekliyrm.jandarma astsubay erkek arkadasım:26:

bende asker eşi adayıyım. ama tereddutlerim var.bana asker eşi olma hep pişman olursun diyorlar.doğrumu haketn ama ben cok seviyrm.ne yapacam asker eşleri yardım bekliyrm.jandarma astsubay erkek arkadasım:26:

Merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldin.

Sana askeriyenin zorluklarını veya güzelliklerini ne kadar anlatsam da yaşamadan anlayamazsın tam olarak.

Sadece şunu söyleyebilirim. Asker eşi olmak gurur verir ama o kadar kolay değildir, eşinin de onun mesleğinin de bir parçası oluyorsun. Askeriyenin içinde yaşıyorsun. Hem çok zordur hem çok güzeldir.

Jandarma olmak apayrı bir olaydır. Asayişiyle, Trafiğiyle, nöbetiyle...

Tabii sadece askeri açıdan bakmamak gerek. Her mesleğin bir zorluğu vardır. Lakin mesleklerin bizim vatanımızda en kutsallarındandır askerlik...

Eğer emekli olana kadar devamlı taşınmak benim için sorun değil, ben eşim nereye giderse onu bırakmam giderim, asker eşi olmayı istiyorum diyorsan ve hakkında bu hayırlıysa sorun yok.

Zaten alın yazında varsa kimse engelleyemez :)

Benim eşim Jandarma subay, zorluklarımız var ama ben çok mutluyum eşimle :)

Önemli olan da bu belki, sabır, mukavemet, güç ve sevgi; tabii bir de inanç.

Umarım hakkında en hayırlısı olur canım.

Sevgiler...

tesekur ederim söledkleriniz için.birde evlenecegim sahıs özel kuvvette.bu daha zor olacak benm için heralde.3 veya 4 ay gelemiyecegi gunler olacakmıs.bilmiyrm ne yapacam ama dediğim gibi cok seviyrm.bende öğretmenim benim için sorun yok aslında birazda aile baskısı askerden eş olmaz dedikleri zaman üzülüyrm.bu yüzden sizden yardım ve düşüncelerinizi öğrenmk istedi.nemesis tesekur ediyrm tekraradan

bu arada forumda baska asker eşi yokmu?nerdeler ?formu okudum aslında varlarda suan burda yoklar galiba.asker eşlerinin böle paylasım yerleri olması cok guzel cok sevindim.teşekurler:))

Geri