Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Tartışın, ama ölçüyü asla kaçırmayın arkadaşlarım... Fikirler aykırı olabilir ayrıda olabilir, lütfen bu durumu beşeri münasebetler çerçevesinde tartışın. Birbirinizi rencide etmeyin!
İlginize teşekkürler sadminim:)
Tartışmak güzeldir evet ama ölçüyü ayarlamak şartıyla:)
Hele ki belli bir kesimi temsil eden asker eşlerinin daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.

E!Sen böyle her bişey yazana ,danışana ya da karşı tarafın kaygılarını anlayıp kendince anlamaya çalışıp cevaplamaya çalışana laf söyler,insanların kaygılarını, öğrenmek istediklerini cevaplamak yerine ; cevapları bir kenara atıp akıl taneliği yaparsan tabiki uğramaz kimse.

Bence sen bu kısma girmesen çok daha sıcak muhabbetler döner burada;ama anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az.

Hadi bunun üzerine beni de siteden at...
arkadaşım sen rahatmısın ne soylüyorsun ne yapıyorsun kendi söylediklerinle sen bile uyuşmuyorsun bence sen girmemelisin buraya ortalığı germekten başka hiçbir işe yaramadığın belli ayrıca pelinsu arkadaşımız gayet düzgün vede sewiyelidir sewiyesi de san olan cewabından belli değilmi anladın umarım arrıca kimsenin kimseyi steden atma gibi bir hakkıda olduğunu sanmıyorum çünkü herkez özgur vede hür bir şekilde yorumunu yazar ister iyi i,ster kötü olsun senin hadi bunu üzerine beni steden at cümlen çok fazla kendine güveni olmayan bişiler ıspatlamaya çalışan insanların kuracağı cümlelerden canım umarım beni anlamuışsındır .......................

Öncelikle Sadmin arkadaşım ,açık yürekliliğinden dolayı teşekkür ederim.Beni ya da bir başkasını tanı tanıma doğru olduğunu düşündüğün şeyi taraf gözetmeksizin paylaşman şık bir davranış.!

Orkide;sana gelince!Benim kimseyle olmadığı gibi seninle de bir problemim yok.Seviye ,seviyesizlik kelimelerinin geçtiği ya da kendince yaptığın çıkarımların olduğu cümlelerini;paylaşılanların dışında olduğun için sana iade ediyor ve dikkate almıyorum.
Tabi kusuruma bakma,bozuk dil anlatımından ötürü belki de anlatmak istediklerini doğu anlayamayıp bunları yazıyorumdur.

Benim kimseyle problemim yok;arkadaş 'neden kimse girmiyor' dedi ben de fikrimi söyledim.Amacım polemik başlatmak asla değildi,o yüzden konuyla ilgili yazılacaklara da haliyle cevap vermeyeceğim ki uzamasın!

Hoşçakalın...

Son düzenleme:
sayın smart_girl (aslında smart olup olmadığın da tartışılır da) ben asker eşi değilim kimsenin de avukatı değilim ama peline laf söyleyen beni karşında bulur...
bizim tatlı modumuz mekanımızın en sevilen üyelerinden tabi siz yeni olunca daha anlamadınız anlaşılan..bizim güzel melişimiz nereye giderse hangi mesaja yorum yazarsa hangi konuyu açarsa hep akıllıca güzel sevimli beğenilen yazılar yazmıştır...onu seven pek fazla haaa sizin gibi bir iki kişi onu pek bağlamaz...
siz de onunla uğraşmak yerine herkes gibi kendi işinize baksanız çok güzel olur....
niye uğraşiyorsunuz pek anlamadım ama neyse.....
başarılar(kendi işlerinizde):ezerim:

Son düzenleme:
@smart_girl
"Benim kimseyle problemim yok;arkadaş 'neden kimse girmiyor' dedi ben de fikrimi söyledim.Amacım polemik başlatmak asla değildi,o yüzden konuyla ilgili yazılacaklara da haliyle cevap vermeyeceğim ki uzamasın!"

Lütfen bi dahaki sefere naçizane fikirlerinizi kedinize saklayın.Naçizane fikirleriniz acizane olduğu için bu sizin hayrınıza olur.

Kimse size genel olarak asker eşlerini temsil etme yetkisi vermedi.Bi dahaki sefere şahsi fikirlerinizi şahsi bir anlatım tarzıyla beyan ederseniz polemiklere de meydan vermemiş olursunuz.Kanaatimce sizin başınıza gelen şeylerin herkesin başına gelme gibi bir zorunluluğu yok ve herkes de böyle bir ithamı üzerine almak zorunda değil.

Söyleyeceklerim bunlardır.Lütfen saygı sınırlarını koruyan mesajlar yazınız.Bu hepimizin hayrına olur...

Saygılarımla...

selam ben geldim kızlar benimde eşim izmirde denizci bahriyeli yani ve henüz 6 ay oldu askere gideli çok özledim wakit geçmio nasıl dayanıcaz cewaplarınız bekliyorum

merhaba kızlar bnde asker eşiyim benim eşim denizci bahriyeli yani izmirde görew yapıo we ben şimdiden çok özledim henüz 6 ay oldu ama nasıl dayanıcaz bilemiyorummm

Geri