Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Ce: Asker Eşleri Paylaşım Alanı

bebeĞİm Sorma OĞluma Bakarsan Tatİlden HİÇ Mem Nun DeĞİl Hakketen Okul Olunca Zaman Daha Çabuk GeÇİyordu Şİmdİ GeÇmİyo Gİbİ.........

:) dogrudur canım okulda arkadaşları var tabi orda zaman daha güzel geciyo oglun için evde durmaya alışmadı içinde şimdide kış gezicek yeri yok bu sefer sıkılıyo tabi az daha sabretsin 1 hafta daha dayanacak

evet canım doğru söylüyosun bakalım öyle yada böyle geçiricez bitiricez tatili

Benim eşim Jandarma subayı, Ankara'da görev yapıyoruz, ben İngilizce öğretmeniyim, bir yandan üniversiteye devam ediyorum. Eşimin görevi nedeniyle böyle dışarıdan dışarıdan :) Ne diyeyim başka bilemedim Bediicim, sormak istediğin başka birşeyler varsa sor canım.

yok canım estağfurullah ne sorayım başka ne güzel anlatmışsın işte ankaralıyım bende ne güzle ordasın bende keşke orda olabilsemmmmmmm

Allah hayırlı tayinler versin canım ya biz de seneye ikinci Doğuya gideceğiz, eşim Çukurca'da görev yaptığından Hakkari- Şırnak haricinde bir yere gideceğiz sanıyorum. Hayırlısı olsun ya, iyi insanlarla karşılaşmak tayin olduğun yerden çok daha önemli.

evet canım kesinlikle haklısın allah iyi iansanlarla karşılaştırsın zor tabi bu meslek........

bende size katılıyorum allah herkese hayırlısını versin

whıte hala gelemedinmi canım sen ya nerdesin gülüm de yok hala

Geri