..asker yarim...

Hemde ne heycan canım .... Her an acaba geliyormu gelecekmi.. aa şusu tamam bunu unuttukmu şunuda yapsaymıydım felan filanla heycan dorukta..... şafak 13 oldu umarım kızım beni cok bekletmeden gelir.. sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum ;))) ♥♥♥ Gel meleğim gel... Annen seni cok ama cooook seviyor.. Benimki ile seninkide baya azalmış canım.. Rabbim sağsalim kavuşmanızı sağlasın...

Hemde ne heycan canım .... Her an acaba geliyormu gelecekmi.. aa şusu tamam bunu unuttukmu şunuda yapsaymıydım felan filanla heycan dorukta..... şafak 13 oldu umarım kızım beni cok bekletmeden gelir.. sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum ;))) ♥♥♥ Gel meleğim gel... Annen seni cok ama cooook seviyor.. Benimki ile seninkide baya azalmış canım.. Rabbim sağsalim kavuşmanızı sağlasın...

yazdıklarını okuyunca annelik bu olsa gerekk..nee güzell yaa..aynen bitanem benimde şafak azaldıı..gel gel hakanım sevgilin seni bekliyorrr :) Rabbim ikimizide kavuştursunn aminn

Allah kavuştursun ablacım... Asker yolu beklemek çok zor. Allah inşallah sağ salim kavuşmanızı nasip eder. Tüm askerlerimizi Allah'ım korusun... İşleri çok zor...

Son 1 haftaya inin günler geçmiyo gibi gelecek :puha: hatta son 3 gün çıldırcak gibi olacaksın ama sonunda mutluluk var yaşayan bilir =)

Askerlerimize o kurşunu sıkan el, kurusun ...Musa (A.S)'a tebelleş olan Firavun'un eli gibi kurusun.Peygamber Efendimize eza eden Ebu Cehil'in eli gibi kurusun...Ona kurşun sıkanlar yerle yeksan olsun ...Onlara bunları belletenlerin o kafaları kopsun...Yalan dolanla katil edenler, kandıranlar, cehennemin dibini boylasın...Allah hepsinin belasını versin...Bizim askerlerimizin ailelerini gecenin ardında ağlatanın. Şehit ailelerimize, bizlere yas tutturanın Allah belasını versin de çölde sahrada derman derman diye gezsin ...aminn Rabbim aminnn....

Geri