..asker yarim...

seni o kadar özledim kii :(( zaman azaldı ama daha bir heyecan bastı beni..sana kavuşmamın heyecanı okadar çok var ki...bir an önce gel İstiyorum...hayatımda o kadar çok değişiklik oldu ki bunların hepsini sana bir an önce yüzyüze anlatmak istiyorum...seninle yağmur altında sırılsıklam olana kadar yürüyüşlerimiz özledim...tabağımda bıraktığm yemeğimi yemeni bile özledim...o sinirli hallerini,beni güldürmeni..seninle sabaha kadar telefon konuşmalarımız özledimm hepsinii..en öNEmliside SENİ özledimm...Allah'ım gelsin artıkkk yaaa nolursun kavuşayımm artıkk Hakanıma..SENi ÇOK SEVİYORUMM BİTANEM..İYİKİ VARSINNN KAYMAĞIM BENİM.....

oyyyy seniii yaradana kurbannn olayımmmm şikerimmmm birtanemmmm senin adınaaa cokkkk amaa cokkk mutluuuuyuuuummmm dilerim hep bölee mutluuu ve heycanlı olursunnnnn gızz yedinnn bitiriyorsunnnnn şuuu askerliğiiiii :) seninnn adına cok sevindimmmm hep mutluuu ol....

oyyyy seniii yaradana kurbannn olayımmmm şikerimmmm birtanemmmm senin adınaaa cokkkk amaa cokkk mutluuuuyuuuummmm dilerim hep bölee mutluuu ve heycanlı olursunnnnn gızz yedinnn bitiriyorsunnnnn şuuu askerliğiiiii :) seninnn adına cok sevindimmmm hep mutluuu ol....

1 gün kaldı birde gelse süper olucakk..çokk heyecanlıyıımm yaaa..inş hepimiz mutlu oluruz bitanemm

Geri