..asker yarim...

şikercim;
canım benım allah kavustursun oncelıkle.....zor bılırım asker yolu beklemek bende beklemıstım.....ama sunu unutma asker kısının psıkolojısı cok farklı oluyor....herseye sınırlenebılıyorlar herseyı takıyorlar kafalarına....ıcten ve sıcak davranmak telefonlarda onları rahatlatıyor ben esımden bılıyorum nekadar cektırdı bana askerdeyken ama ben ınatla onu tesellı ettım ve onu bırakmadım.....
her fırsatta sevgını goster canım ama dık bır sekılde olurmu?oyle davrandıgınada emınım canım...
uzulme sakın özlemek koyuyor ınsana zaten ama saglık oldugu surce vakıt gecıyor unutma bu gunlerde gececek.....

tatlı cadım güzel dileklerin için çok saol allah razı olsun..aynen çok farklı oluyorlar,birde özlemek çok koyuyor insana onsuz bişey yapmak istemiyorum dışarı falan çıkmak ne bileyim hiç bişey yapmak istemiyorum.ne güzel asker yolu beklemişsin şimdide hamiş meleksin :) darısı bizim başımıza...

Sana dair bir şeyler yazmak istedim,
İlham bekledim.
Gelmedi…
Gönlüme tek kelime inmedi.
...Zorladım ken...dimi, yokladım zihnimi
...Bana mısın demedi!
“Sevgi” dedim, devamını getiremedim
“Hasret” dedim, çok sıkıldım, boş verdim
Durdum, kapattım gözlerimi
Sitem ettim gönlüme; “bu kadar mı?” dedim
Gönlüm dile geldi: “ zorlama” dedi, “beni zorlama”
Sözün bittiği yerdeyim…

patlıcamm yaaa zaman geçmek bilmiyor bir türlüü dertlerim türlü türlü ayy böyle bir türkü vardıı yaa :D

canımm benimm ben 2 aylıkk evliyim eşim kasımdaa askere gidecekk eminn ol bizlerr cok daha güçlüü olmalıyızz birazda olgunn olmalıyızz neden aramıyor diye ona kızamayızz ne zaman ararlarsaa mutluuu acıp konuşmalıyızz kii onların güçlerii biziz allahımm seni askerinee bir an önce kavuştursunn aminn....

canımm benimm ben 2 aylıkk evliyim eşim kasımdaa askere gidecekk eminn ol bizlerr cok daha güçlüü olmalıyızz birazda olgunn olmalıyızz neden aramıyor diye ona kızamayızz ne zaman ararlarsaa mutluuu acıp konuşmalıyızz kii onların güçlerii biziz allahımm seni askerinee bir an önce kavuştursunn aminn....

canım benim aynen doğru söylüyorsun..geçen hafta 3 gün aramamıştı..sonra 3 günden sonra aradı tlf.nu açar açmaz kızmıştım bağırmıştıımm sonra çook pişman olmuştumm hemdee çook..ama söz verdim kendime hiiç kızmıcam artık bir daha :((( ...rabbim senide şimdiden eşine bağışlasın..ama hiç geçmek bilmiyor günler..

bitanemlee konuştuumm..ayy kyamamm benn onaa yaaa :deli: seviyoom senii yaaa bitanemsiinnn seviyoom iştee....çarşı izinleri ne zaman olucakk yaa görsem artıkk bitanemiiii :deli:

tatlı cadım güzel dileklerin için çok saol allah razı olsun..aynen çok farklı oluyorlar,birde özlemek çok koyuyor insana onsuz bişey yapmak istemiyorum dışarı falan çıkmak ne bileyim hiç bişey yapmak istemiyorum.ne güzel asker yolu beklemişsin şimdide hamiş meleksin :) darısı bizim başımıza...
ınsallah o gunlerı sende gorursu canım.....sen suan sabırlı ol yeter...
bu arada demıssın kı carsı ızınlerı olsa da gorsem yoksa askerın senınle aynı sehırde mı?eger oyleyse super sanslısın derım canım......

allah kavuştursun canım ama sayılı gün geciyo beklemekte güzel seni sevdigini bilnce bir bakarsın yanında askerlik bitince bu bekeldiginiz günleri konuşmaya başlamışınız

Geri