1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Konu, 'Ah Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, erkekleri anlamak bazen zor gelebilir. Her ne kadar onlar aynı şeyi bizler için düşünüyor olsalar da aslına bakarsanız birer kapalı kutu olan erkeklerdir. Kadınlar daha şeffaftır, daha detaycıdır. Ancak erkekler duygularını belli etmezler herşeyi içlerinde yaşarlar. Böyle durumlarda imdadımıza burçlar yetişir. İşte burçlara göre aslan burcu erkeğini tavlamanın yolları...  [​IMG]


  Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.

  Yaptıklarını övmeyi ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın.

  Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.

  Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu ona hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.

  Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil anlaşarak çözmeye çalışın.

  Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.

  Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.

  Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa sinirli olduğunda değil sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.

  Esprili olun şirin davranın ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.

  İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.


  Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını ona çok inandığınızı belirtin.

  O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.

  Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir.

  Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın.

  Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.

  Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.
   
 2. sematuran

  sematuran Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Bu konuda arama yaparken şu sitede bir kitapla karşılaştım: www.erkekleribastancikarmaninyollari.org


  Fakat bu kitabın kandırmaca olup olmadığını çözemedim. Acaba rica etsem bilgisi olanlar bana dönüş yapabilirler mi?
   
 3. EşiNe AşiK

  EşiNe AşiK Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Aralık 2015
  Mesajlar:
  4
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Şehir:
  Istanbul
  Kocam Aslan burcu oyyyys ölürüm verene :) Not: Ben tavlamadim Rabbim alnima yazdi iyikide yazdi
   
Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yengeç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Yengeç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Bu konu; Yengeç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anlaşılmaz huylarıyla bazen bizleri çileden çıkartan erkekler konusunda yazılmış olan bir makaleyle sizlerleyiz. Anlaşılmaları zor olsa da astrologlar sayesinde yengeç burcu erkeğinin nasıl tavlanacağını biliyoruz... Geçmişiyle son derece barışık anılarına son derece bağlı olan...
 2. İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Bu konu; İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer beğendiğiniz erkek ikizler burcu erkeğiyse hiç tasalanmayın. Hemen ikizler burcu erkeği tavlama yolları başlıklı bu makalemizi okuyun ve harekete geçin ..:tik: Sürekli telefonla konuşmaya hazır olun. Çünkü bu erkek için telefon internet her türlü haberleşme önemlidir. O...
 3. Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Bu konu, Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boğa burcu programlı, dağınık, karmaşık huyuyla zor gibi görünse de aşağıda paylaştığımız makalede yazan boğa burcu erkeği tavlama tüyoları mutlaka işinize yarayacaktır... Programlı bir erkek olan Boğa dağınık karmaşık ve ne yaptığı nasıl davranacağı belli olmayan bir kadına asla...
 4. Koç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Koç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

  Bu konu; Koç Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, erkek arkadaşınız koç burcuysa, doğru yerdesiniz. Bu makalede yer alan tüyolar işinize son derece yarayacaktır :) Cinselliği önemseyin bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Kolay ele geçirilir olmayın. Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın. Beraberken...
 5. Aslan Erkeğinin Yıldıznamesi

  Aslan Erkeğinin Yıldıznamesi

  Bu taliide doğan, iri ve kocaman vücutlu, yuvarlak çehreli, kısa boyunlu, uzun boylu, buğday benizli bir erkektir. Yüzünde aşikâr bir eser, ya gözünün birinde leke, yahut gözlerinde ağrı vardır. Halkın malını yemekten kaçınmaz. Saçları, sakal ve bıyığı, kumral ve seyrektir. Karnında, yahut kolunda veya yüzünde siyah bir ben vardır. Ömrünün ortalarında fakirliğe dur olur. On parasız kalır,...

Sayfayı Paylaş