Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?
Bu konu; Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, erkekleri anlamak bazen zor gelebilir. Her ne kadar onlar aynı şeyi bizler için düşünüyor olsalar da aslına bakarsanız birer kapalı kutu olan erkeklerdir. Kadınlar daha şeffaftır, daha detaycıdır. Ancak erkekler duygularını belli etmezler herşeyi içlerinde yaşarlar. Böyle durumlarda imdadımıza burçlar yetişir. İşte burçlara göre aslan burcu erkeğini tavlamanın yolları...

aslan_burcu-15c.jpg

Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin.

Yaptıklarını övmeyi ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın.

Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.

Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu ona hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.

Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil anlaşarak çözmeye çalışın.

Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır.

Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin.

Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa sinirli olduğunda değil sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın.

Esprili olun şirin davranın ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.

İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.

Adım attığı projelerde onun yanında olun. Başarılı olacağını ona çok inandığınızı belirtin.

O ortamı neşelendiren bir erkektir. Yaptığı esprileri hafife almayın. Onu gülümsetmeye çalışın. Minik şakalar yapın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın.

Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir.

Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın.

Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin. Kendinize etmemesi için belli bir saygıyı aranızda muhafaza edin.

Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin.

Bu konuda arama yaparken şu sitede bir kitapla karşılaştım: erkekleribastancikarmaninyollari.org

Fakat bu kitabın kandırmaca olup olmadığını çözemedim. Acaba rica etsem bilgisi olanlar bana dönüş yapabilirler mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kocam Aslan burcu oyyyys ölürüm verene :) Not: Ben tavlamadim Rabbim alnima yazdi iyikide yazdi

Geri