1. AysenYigit

  AysenYigit Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Kasım 2010
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Asteni

  Konu, 'Hastalık Türleri' kısmında AysenYigit tarafından paylaşıldı.

  asteni tedavisi ilaçları stimol nedir stimol faydaları Arkadaşlar ilk olarak uyarım halsizlik deyip geçmeyin, halsizlik ile karıştırılmaması gereken bir durum çünkü halsizlik anlık bir durumu ifade ederken asteni devamlı halsizlik durumudur.

  Benim yeğenim aynı durumdaydı. Eşim doktora götürdü ve sonuç mükemmel.

  İçeriğinde "sitrülin malat" olan bir destekleyici bulmanızı tavsiye ederim.
  eğer sizde de yukarıdaki semptomlar varsa mesaj atın. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

  Aşağıda asteniyle ilgili bulduğum bir açıklamayı paylaşmak isterim;

  Asteni
  Tıp dilinde "Asteni" denilen mevsim geçişlerinde daha sık görülen kronik yorgunluk, vücudun enerji üretiminde yaşanan problemden kaynaklanıyor.

  Başarısızlık ve mutsuzluk kaynağı olan bu hastalık tedavi edilebiliyor...Bitmek bilmeyen yorgunluk hissi, halsizlik ve nedensiz ağrılar, sabahları uyanmakta zorlanma, bitkinlik ve güçsüzlük gibi belirtiler kronik yorgunluğun habercisi. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Jan Klod Kayuka, tıp dilinde "Asteni" olarak adlandırılan ve mevsim geçişlerinde daha sık görülen kronik yorgunluğun, vücudun enerji üretiminde yaşanan problemden kaynaklandığını vurguluyor. Kayuka, bu hastalığın tedavisinde, enerji metabolizmasını düzenleyerek, vücudun tekrar yeterli enerji üretmesini sağlarken, kilo aldırmayan ve uyku düzenini bozmayan preparatları önerdiklerini belirtiyor. Kronik yorgunluk, sadece sağlık için değil aynı zamanda performans ve mutluluk için de bir tehdit oluşturuyor.


   
 2. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru

  paylaşım için teşekkürler. gecen ben de televizyonda reklam arasında görmüştüm, stimol diye bir ilaçla yapılıyormuş tedavisi diye
   
 3. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru

  stimol
  Evet, haklısınız bende asteni vardı doktorum stimol önerdi, kullandım ve faydası dokundu. artık daha canlı daha dinamik bir hayatım var :)
   
Asteni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Asteya - Çalmama

  Asteya - Çalmama

  Çalma eylemi yokluk hissinden kaynaklanır. Eğer siz sizde birşeyin olmadığını düşünürseniz, o şeye sahip olma arzusu duyar ve bir şekilde almaya çalışırsınız. Çalmama etiğini uyguladığınızda ise, ihtiyacınız olan veya istediğiniz herşeyin zaten sizinle olduğu bilgisine ulaşırsınız. Çalmama etiğinin seviyeleri: Herkesin bildiği bir maddeyi bir başkasından gizlice izinsiz almaktır. Daha...

Sayfayı Paylaş