Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

bu ay hastalandınmı cnm yoksa şüphelerin varmı

nesse sonra tekrar grşz inş cnm ben çıkayım artık Rabbim hayırlısıyla nasip etsin bizlere bebişlerimizi

bu ay hastalandınmı cnm yoksa şüphelerin varmı

canım ben en son 30 mayısta regl oldum 2 oldu biteli işte tekrar çalışmalara başlıcaz allahın izniyle inş.bu arada sende aramıza katıl biz burda ateş ölçüm tablolarımızı yazıyoruz ve efsun adlı arkadaşımız yorumluyo ateşine göre yumurtlama dönemlerini ve hamile kalıp kalmadığını anlıyabiliyosun.şuan önemli olan senin adet döneminde kaç derece ile regl olman.umarımm hamişsindir de bunlara gerek kalmaz

slm arkkadaslar coktandir sizi takip ediyorum bu ates olcme nasil oluyor yani kesin sonuc veriyormu

Ateş ölçme yönteminin mantığı şu canım. Ateşine göre yumurtlama gününü belirleyip, o güne yakın önceki ve sonraki altın değerindeki tarihleri kaçırmayarak bebiş olma ihtimalini yükseltmek. Ateş ölçme işlemini ise, dijital bir derece yardımıyla her sabah yataktan kalkmadan 7.00 ve 7.30 gibi bir saatte dil altından yapıyoruz. Her sabah ölçtüğümüz ateşimizi bir tablo gibi yazıyoruz. Tabiki Kaç günde bir regl olduğumuz da önemli. Ateş tabloları bölümüne de ekledikten sonraa değerli arkideşimiz efsun yardımcı oluyor... Ben ilk tablomda hamiş oldum... Tavsiye ederim.

Canlarım güzel bi şiir sizinle paylaşmak istedimmm umarım sizde beğenirsiniz

gel benim adını koyamadığım
nazlı bebeciğim
gel de annen sana ninniler söylesin
eğer korkun kötülüklerden yanaysa
ben varım
...
gözlerin yeşil olsun bahar gibi
dudağın gül goncası
yarınların sımsıcak
bekleyen annenin yüreğine inat

...
gel benim kokunu bilmediğim
tomur tomur göz yaşını silemediğim
gel artık...

Çok güzel bir şiirmiş fatoşcum yaa... Umarım bir an önce herkesi kavuşturur Allahım bebişine...

Fatoş nasıl oldun canım ??? umarım her şey yolundadır ... pek nette takılamıyorumdaaa.. inşallah msnde karsılasırız..

Geri