avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

Ce: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

avonun gece ve gündüz kremleri var turuncu renkli kutuda onları denedim cildimi çok bozdular maskeleri de pek faydalı değil kil maskesi cildimi tahriş etti parfümleride kalıcı değil makyaj ürünleri ii rimel ve kalemlerini kullanıyorum farlarıda ii

ben her ikisinide beğenmedim hele o Avon beş para etmez bir ton param boşa gitmişti :mad2:

avonun gece ve gündüz kremleri var turuncu renkli kutuda onları denedim cildimi çok bozdular maskeleri de pek faydalı değil kil maskesi cildimi tahriş etti parfümleride kalıcı değil makyaj ürünleri ii rimel ve kalemlerini kullanıyorum farlarıda ii

maskeler berbat arkadasın yusunu sıvılceler basmıştı farlar hemen ucuyor bana gelen urunlerı dısarı attım kolı halınde cocukla rujlardan seksek cızmıstı bıde kale cısıp maç yapıyolardı:n028::n028:

yazacaklarım sadece avon ıcın gecerlı degıl.. dıkkatınıze!!!

her urun kişiden kişiye farklılık gosterebılır. herkese faydalı olacak dıye bırsey yok bence ılk once numunelerle deneme yapın.. cildinizi tanıyın en basta.. eger cıldınızın yapısını alerjjılerınızı vs vs bılmıyorsanız urunler ılerde gerı donulmıcek zararlar verebılır... temsılcıden yeterlı bılgı alamadıgınız takdırde lutfen o urunu almayın.. eger temsılcı sattıgı urunun daha özellıklerını bılmıyosa ona guvenmeyın..

ve her urunun altında son kullanma veya uretım tarıhı yazar mutlaka bakıp alın..

2 yıldır avon temsilcisiyim daha öncedende şimdide kullanıyorum hiç şikayetim olmadı kullananlarda çok memnun sadece cildinize uygun ürünleri doğru seçin problem olmaz .....

Son düzenleme:

yazacaklarım sadece avon ıcın gecerlı degıl.. dıkkatınıze!!!

her urun kişiden kişiye farklılık gosterebılır. herkese faydalı olacak dıye bırsey yok bence ılk once numunelerle deneme yapın.. cildinizi tanıyın en basta.. eger cıldınızın yapısını alerjjılerınızı vs vs bılmıyorsanız urunler ılerde gerı donulmıcek zararlar verebılır... temsılcıden yeterlı bılgı alamadıgınız takdırde lutfen o urunu almayın.. eger temsılcı sattıgı urunun daha özellıklerını bılmıyosa ona guvenmeyın..

ve her urunun altında son kullanma veya uretım tarıhı yazar mutlaka bakıp alın..

2 yıldır avon temsilcisiyim daha öncedende şimdide kullanıyorum hiç şikayetim olmadı kullananlarda çok memnun sadece cildinize uygun ürünleri doğru seçin problem olmaz .....
merhaba arkadasım ben 7 yıl yaptım avonu ama dedıgım gıbı cevremdekı ınsanların sıkayetlerı yusunden bıraktım kı tum toplantılarına ve egıtımlerıne de katıldım urunler hakkında bılgım var kımın cıldıne ne uygunsa onu tavsıye ettım kı uygun olmayanlarıda acık bır sekılde uyardımmm sana basarılar dılerımmm

bende avon kullanıyorum hala ama en yakın zamanda bırakıcam... şampunı iyi değil ve genelde ruj spariş verdiğimde kataloktakiden çok değişik geliyo.....

sapuanların ıcınde genellık le
bı karısım var sac dokulmesıne yol acan ama suanda kullandıgım sampuanın ıcınde buna rastlamadım ve saclarımın dokulmesı durdu tavsıye ederım avon deıl benım saclarımı supurgeye cevırmıştı suanda gayet parlak ve bakımlı

arkadasımın dedıgı haklıııııııı bence ılk once cıldımızı tanımak lazım bız turk mılletııı cok garıbız aaaaaaa su ıyı gelmıs xxxx kısıye hurra bızde denıyelım dıyen ınsanlarız o yuzden ne alırsak alalım cıldımızı kendımızı tanıyarak alalım kı faydasınızı gorelım benım cıldım cıvılcelıydı avondan bır tonık ve kopuren temızleleyıcı aldım sıze yemın ederım sıvılcelerım yok olduuuuuu

Geri