Etiketler:
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

ayaklarım ağrıyor ayaklarim agriyor ayaklarımın altı ağrıyor ayaklarım çok sızlıyor bana yardımcı olun lütfen ayaklarım ağrıyor gercı bu kotu bı agrı degıll tatlı tatlı sızlıyor. sureklı gerınme ıhtıyacı duyuyorum uzun bır zamndır boyle dooktora gıttım buyuyosun dedı ama ortada hıc bısey yok !

bu arada yasım 17 uzucamı sanmıyorum bılgı verrmısınız neden olabılır çok rahatsız oluyorumm gerınmekten bıktım artık :(

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Bu konuda bir fikrim yok,belki de yorgunluktan olabilir.

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    HAYIR YORULUCAK BIR İŞ YAPMIYORUM ornegın bu gun evdeydım aksama kadar gerınme hıssı duydum yanı rahatsız edıyor çok of neyse hastahaneye bı gıdıyım ben :S:S:S

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın daha küçük ve gelişme çağındasın ayaklarındaki ağrılarda doktorun dediği büyüme ağrılarıdır...

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Bilmiyorum fakat,eklemlerinde de bir sorun olabilir,en iyisi doktora git canim,ihmal etme cok agiriyorsa,romatizmaninda yasi yok,aslinda hic bir agri ihmale gelmez,gecmis olsun.

6. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar dr dediği gibi büyüme ağrılar ağrıyo çekersin ve birden boy atarsın bu bende de oldu ama sen yinede dr görün yumuşak eklem romatizmasıda olabilirsin bu genelde ırsi olur geçmiş olsun yada bir yöntem daha sana bol bol yürü ve ayaklarını sıcak tut.. :)

7. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dert bende de var bende ne yapacağımı bilmiyorum sen bulursan banada öner

ayaklarım ağrıyor yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin !

Lütfen yardım edin !

arkadaşlar kısa kesicem. ben deli gibi mert die birisine aşığım bunla 7 ay cıktım. ama 7 ay sonra murat die birisi yüzünden ayrıldık. mert, muratla aramda herhangi bi ilişki olduugnu snanediyodu o yüzden mert benden ayrıldı.aradn 3 ay gecti ben bunla ne konuşabildim nede görebildim. mert benim bi arkime ben kaderi hiç sewmedim dmeiş ben bunu duyunca bittim tabi sonucta merte aşığım. her nese...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş