ayaklarım ağrıyor yardım edin :(

GaMzE_18

Üye
Üye
ayaklarım ağrıyor yardım edin :(
ayaklarım ağrıyor ayaklarim agriyor ayaklarımın altı ağrıyor ayaklarım çok sızlıyor
bana yardımcı olun lütfen ayaklarım ağrıyor gercı bu kotu bı agrı degıll tatlı tatlı sızlıyor. sureklı gerınme ıhtıyacı duyuyorum uzun bır zamndır boyle dooktora gıttım buyuyosun dedı ama ortada hıc bısey yok !

bu arada yasım 17 uzucamı sanmıyorum bılgı verrmısınız neden olabılır çok rahatsız oluyorumm gerınmekten bıktım artık :(

HAYIR YORULUCAK BIR İŞ YAPMIYORUM ornegın bu gun evdeydım aksama kadar gerınme hıssı duydum yanı rahatsız edıyor çok of neyse hastahaneye bı gıdıyım ben :S:S:S

Yaşın daha küçük ve gelişme çağındasın ayaklarındaki ağrılarda doktorun dediği büyüme ağrılarıdır...

Bilmiyorum fakat,eklemlerinde de bir sorun olabilir,en iyisi doktora git canim,ihmal etme cok agiriyorsa,romatizmaninda yasi yok,aslinda hic bir agri ihmale gelmez,gecmis olsun.

Bunlar dr dediği gibi büyüme ağrılar ağrıyo çekersin ve birden boy atarsın bu bende de oldu ama sen yinede dr görün yumuşak eklem romatizmasıda olabilirsin bu genelde ırsi olur geçmiş olsun yada bir yöntem daha sana bol bol yürü ve ayaklarını sıcak tut.. :)

Geri