Ayaklarımda yanma hissi var nasıl geçer

• Konbuyu başlatan Cadımeryem
  • Başlangıç tarihi
C

Cadımeryem

Forum Okuru
Ayaklarımda yanma hissi var nasıl geçer
Ayaklarımda yanma hissi var nasıl geçer kadınlar kulübü

Selam kızlar bir süredir ayaklarımda yanma hissi var bir türlü geçmedi doktora gittim kan testleri kolestrol hepsini yaptılar vitamin eksikliğine de baktılar ciddi bir şey yok doktor normal herşey dedi ama bir şey önermedi . Testler de mi bir hata oldu yoksa başka bir şey mi var ayaklarım yanıyor sanki nasıl geçirebilirim : İnanmazsınız ama ayaklarımı spoğuk suya sokuyorum artık o derece bir önerisi bu konuda bilgisi olan yazsın

Ayak altındaki yanmalar ciddi bir hastalığın habercisi olabilir, geçtiğimiz yıllarda ara ara bende de oluyordu 40 kilo kadar verince bu yanmalar geçti. Karaciğerdeki yağlanmadan diyorlardı arkadaşlarım o vakit bana. Bilemiyorum kilonuz var mı yok mu ama bi tahlil yaptırmanız ve doktor kontrolünde olmanız mantıklı olacaktır. Boşuna vücudumuzda bir yer ağrımaz işte hastalığın sinyalleri bunlar ama bu sinyalleri iyi okumak gerekiyor. Başlangıcında iken bu sinyalleri iyi okur iseniz ileride daha ciddi bir rahatsızlığın önüne, tedavi sürecini başlatarak geçmiş olursunuz. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Geri