babam çok geç anladım

HURHUR

Yeni Üye
Üye
babam çok geç anladım
merhaba hanımlar bugün öyle efkar bastıki malum bayram herkesin bayramı kutlu olsun .babamsız bir bayram daha geçirdim yine mezar taşına sarıldım kendinin yerine çok özledim onu çok ben ailenin ilk çocuğuydum öyle olduğum için biraz şımartılarak büyüdüm ben 17 yaşındayken annemle babam ayrıldı babam çok uzaklara gitti ona kızgınlığımdan dolayı konuşmuyordum onunla hayatakarşı okadar hazrlıksızdımki o benim sığınağım sırtımı dayadığım dağımdı.tecrübesizdim herşeye karşı işe girdim tecrübesiz olduğum için çok ezildim sonradan akıllandım ama .... neyse babamı suçladım her ezildiğmde hep ona dualar ettim beni ne hallere koydun die annemle boşanmalarındaki tek suçluyu babam kabul ettim kendimce şimdi evlendim ve hiçbirşeyin tek taraflı olmadığını öğrendim geç oldu ama anladım.keşke bunları daha önce söyleye bilseydim sana ;sana söylediğim kötü sözler için çirkin davranışlar için beni affet diyebilseydim görüşüyorduk konuşuyorduk ama ben hep kırıyordum seni şimdi burda olsan sana sımkı sarılsam :18:babam desem öpsem koklasam ve sen yine bana anam desen olmuyo babam sensiz olmuyor kalk hadi gel yanıma çoközledim seni çoooookkkkkkkkkk hasrettim hasretlğimin üstüne hiç bitmeyecek bi hasretlik eklendi.yatma orada hava çok soğudu kalk babam ordan sana yakışmadı orası kalk babaaaaammmmm neolur kaalk .arkadaşlar ananızın babanızın kıymetini bilin ben geç öğrendim başınızdan eksik etmesin rabbim büyüklerinizi.

gercekten cok uzuldum ben 1,5 senedir evliyim evlenmeden once babmla sık sık kavga ederdim evlendıkten sonra anladım kıymetını onu ne kadar cok sevdıgımı ben turkıyedeyım ve ailem fransada babamı daha cok ozluyorum benim bi dedıgımı ıkı etmedi onu cok ama cok sevıyorum allah cok sukur suan o yasıyor ve bıseyı yok ama aklıma geldıkce gozlerım doluyor allah sana sabır ve dayanma gucu versın cnm üzülme

ooffff duygulandim ben yaaa :( allah rahmet eylesin allah mekanini cennet eylesin, cok zor eminim bende bazen düsünüyorum babam olmasa napardim diye okadar iyi davraniyor ki bize bazen onu sacma sapannedenlerden kirdigim icin kendime cok kiziyorum.. allah onlari basimizdan eksik etmesin

canım Allah rahmet eylesin,başınız saolasın,Allah sizlere sağlıklı ömür versin.fazlasıyla etkilendim yazından.BABA kelimesinden nefret ediyorum.bu yazından ders almam gerekiyordu ama nefretim daha da depreşti.büyük konuşmakta istemiyorum ama eğerki evlenirsem sadece eşimin babasına baba derim.22yaşındayım.2yaşımdan beri beni aramayan sormayan adama baba demem kesinlikle.ananızın babanızın kıymetini bilin demişsin iyi hoş ama benim kıymetimi bilmeyen adamı ben napıyım.Allah onları benden uzak etsin valla.
paylaşımın ve içtenliğin için çok teşekkürler...

canım Allah rahmet eylesin,başınız saolasın,Allah sizlere sağlıklı ömür versin.fazlasıyla etkilendim yazından.BABA kelimesinden nefret ediyorum.bu yazından ders almam gerekiyordu ama nefretim daha da depreşti.büyük konuşmakta istemiyorum ama eğerki evlenirsem sadece eşimin babasına baba derim.22yaşındayım.2yaşımdan beri beni aramayan sormayan adama baba demem kesinlikle.ananızın babanızın kıymetini bilin demişsin iyi hoş ama benim kıymetimi bilmeyen adamı ben napıyım.Allah onları benden uzak etsin valla.
paylaşımın ve içtenliğin için çok teşekkürler...
canım senin durumunda çok zor yaşadığın zorlukları çok iyi anlıyorum rabbim yardımcınız olmuşki belki iyi belkide zor koşullarla bu yaşa geldin bırak baban hatasıyla kalsın herşeyi rabbime havale et sen içinde sakın kin gütme kin güttüğün zaman okinin içinde dağ lar kadar oluyor ve bütün rahatsızlıklar seni buluyor bende 26 yaşındayım ve geçirmediğim rahatsızlık yok diyebilirim kendine çok dikkat et sen kendine ve seni sevenlere lazımsın sakın kin gütme.bende sen gibi eşimin babasına baba diyecem diyordum ama olmuyor sen candan davransanda kendi kanı olmadığın için seni el sayıyorlar hep eziyorlar.rabbim karşına seni mutlu edecek hayırlı haram yemeyen harama uçkur çözmeyen bir eş çıkarsın ona güven sırtını ona daya ben öyle yaptım eşim bana yetiove evlenince sakın ama sakın babm yok die ezilme ben çok ezildim ama rabbime havale ettim inan bak karşılığını görüyorum sende dene bunu görmen için canını acıtanları rabbim sana havale ettim demen yeterli neyse çok yazdım duaların için saol konuşmak istersen ben burdayım canım canını sıkma

gercekten cok uzuldum ben 1,5 senedir evliyim evlenmeden once babmla sık sık kavga ederdim evlendıkten sonra anladım kıymetını onu ne kadar cok sevdıgımı ben turkıyedeyım ve ailem fransada babamı daha cok ozluyorum benim bi dedıgımı ıkı etmedi onu cok ama cok sevıyorum allah cok sukur suan o yasıyor ve bıseyı yok ama aklıma geldıkce gozlerım doluyor allah sana sabır ve dayanma gucu versın cnm üzülme
teşekkür edrim bugün dolmuştum iyice ve sonunda patladım eğer babanı yakın zamanda görürsen ona sımsıkı sarıl tekrar teşekkürler

ooffff duygulandim ben yaaa :( allah rahmet eylesin allah mekanini cennet eylesin, cok zor eminim bende bazen düsünüyorum babam olmasa napardim diye okadar iyi davraniyor ki bize bazen onu sacma sapannedenlerden kirdigim icin kendime cok kiziyorum.. allah onlari basimizdan eksik etmesin
amin inşallah etmesin duaların için çok saol

allah rahmet eylesin yeri cennet mekanı olsun aslında cok şanslısınız ikinizde en azından babanızı tanımışınız ben kücükken vefat etti tanımıyorum bile ne sever nasıl biri sadece anlatılanlar kıymeti hep gec biliyoruz nedense ama yanımızdakilerin kıymetini bilelim sonradan pişman olamayalım

Geri