babam çok geç anladım

allah rahmet eylesin abla :uhu:

elbetteki cok zor birsey, ama en azindan degerini anlamissin rahmetli babanin, bundan sonra bence pismanlik duymak yerine, bol bol dua et abla, etki rabbim cennette bulustursun sizi.

Birdaha pisman olacagin seyler yapmaman dilegiyle...

Saglicakla kal abla :kiss:

allah rahmet eylesin canım çok üzüldüm sabah sabah beni ağlattın bende babasına çok düşkün bi kızım allah onları başımızdan eksik etmesin sanada sabırlar versin biliyorumki yeri hiç birzaman dolduralamiycak büyük bir boşluk onlarınki

amin canım bende kaçınca çocuk sahibi olunca anladım onları ben şuanda onlara çok yakın oturuyorum çok faydam var onlara ama bbam yinede anlamaz ona verdiğim değeri ben yinede onları çok seviyorum

ben bunları okuyunca çok üzüldüm başınız sagolsun benim babam çok iyi bi baba onu çok seviyorum allah olanların başından eksik etmesin

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun benim babamda öz babam degil sizinki kadar kötü olmasada benimkide kötü işte hem ben bunu yeni ögreniyorum 3 gün oldu ögreneli

canım allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun inşallah allahıma çok şükürki benim babamla hiç bir zorluğum olmadı hep arkamda destekti ama bende onun başını yere eğdirmedim ne istediyse onu yaptım
allah onu başımdan eksik etmesin

sanada sabır versin canım

dualarınız içn teşekkürler meleklerim iyi deolsa kötü de olsa ata atadır onların söylediği sözlerin yaptıkları hareketlerin altında bize anlatmak isteyipte bizm anlamamk içn çok çaba sarfettiğmiz doğru şeyler var ki rabbim onları en iyi şekilde mükafatlandırsın inşallah

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun benim babamda öz babam degil sizinki kadar kötü olmasada benimkide kötü işte hem ben bunu yeni ögreniyorum 3 gün oldu ögreneli
canım üzüldüm durumuna rabbim yardımcın olsun benim baba ma kinim kötülüğünden değil bizi onsuz dayanaksız bırakıp gitmesindendi yoksa hiç bir anne baba kötü olmaz ilerde veya anne olunca anlarsın bunu onların söylediği her söz bir bakmışsın senin ağzında ve sen çocuklarına söylüyorsun rabbim sana bol bol yardm etsin nediyim sıkma canını

ben babamı herkesden cok seviyorum onu kaybetsem heralde.. dünya yıkılır resmen.
ne yaparsa yapsın yine yanımda isterim onu.
ama şartlar bazen öyle olmuyor anlıyorum..

Geri