Baby botoks nedir nasıl uygulanır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Baby botoks nedir nasıl uygulanır?
baby botoks, botoks nedir, baby botoks fiyatları, baby botoks uygulamaları ile ilgili bilgiler sizlerle..

Son zamanlar da uygulanan botoks uygulamalarına bir yenisi daha eklenerek baby botoks uygulaması oldukça trend haline gelerek bayanların gözdesi oldu.

Öncelikle baby botoks nedir kısaca buna değinelim....

Botoks uygulama olayına göre çok daha doğal bir botoks uygulaması olan baby botoks yöntemin de mimiklere dokunmadan cildin güzelleşmesi sağlanıyor. Etkisi daha düşük ve daha az enjekte ile uygulanan baby botoks uygulamasın da yüz kasları rahat bir şekil de hareket ediyor ve ifadeleriniz kısıtlanmıyor.


Baby botoks yöntemi nasıl uygulanır?

Baby botoks yöntemin de çok az bir şekil de doz uygulanarak sadece kasların gevşemesi sağlanır. Uygulama yaklaşık 15 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanır. Uzman bir kişinin elinden çıkması gereken baby botoks uygulamasın da önemli olan nokta dozun çok iyi şekil de ayarlanmasıdır. Eğer doz tam ayarın da ayarlanırsa kaslar gevşer ve sinirlerin kasılması azaltılır ve bu şekil de mimikleriniz donuklaşmadan sağlıklı ve genç bin cilt görünümüne kavuşursunuz.

botoks1.jpg


Baby botoksun uygulama alanları ise şöyle;

Kaş arası dikey çizgiler, alındaki yatay çizgiler, göz çevresi ve kazayağı bölgesinde ki ince çizgilere uygulanmaktadır.

Her baby botoks uygulamasının tekrarı durumun da dozun çok iyi şekil de ayarlanması gerekmektedir.

Baby botoksun ücretlerine gelince uygulanan bölgenin sayısına göre farklılıklar gösterir. Şunu unutmayın ki uzman elden çıkacak botoksun doğru noktalara uygulanması ile botoks çok etkili ve güvenilir bir yöntemdir.
 
Üst