Bağırsak paraziti temizleme doğal tedavi

Ş

Şeydazxczxczx

Forum Okuru
Bağırsak paraziti temizleme doğal tedavi
Bağırsak paraziti temizleme de bitkisel doğal tedavi

Merhaba

Bir süredir 10 yaşındaki kızım da bağırsak paraziti var , minik minik kurt var çok seyrek görünüyor . İlaç kullanmak istemiyorum kimyasallara karşı kızımın zaten allelerjisi var . Bir süredir halsiz zaten parazit ilacı kullanıp çocuğumu daha halsiz bırakmak istemiyorum. Bağırsak paraziti temizleme de bitkisel doğal bir tedavi yolu var mı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba Şeyda

Öncelikle geçmiş olsun , ilaçlara kimyasallara karşı duyarlılığını tebrik ederim en doğrusunu yapıyorsun tatlım ben de mümkün olduğu kadar ilaçlardan kimyasallardan uzak duruyorum çocuklarıma da vermiyorum onları da alıştırdım vitaminleri bile doğal alıyoruz evde. Bağırsaklarda kurt ya da genel anlamıyla parazit sorunu çözmek kolay tatlım ama bu paraziti çocuklar nereden alıyor mutlaka onu tespit etmek lazım yoksa bu tekrar edecektir, yedikleri yiyeceklere dikkat edin dışarı da yiyecek içecek yememelerine dikkat edin ve ellerini yıkamalarına özen gösterin. Şimdi sana basit bir doğal çözüm öneriyorum . Kabak çeğirdeğinin içini (satılıyor) alıyorsun toz haline getiriyorsun rondoda bal karıştırıp aç karnına veriyorsun . Bağaırsaklarını parazitlerden temizleyecektir. geçmiş olsun.

Geri