Bakireyim Vajinamın üstüne boşaldı Hamile miyim

Ayse1881

Yeni Üye
Üye
Bakireyim Vajinamın üstüne boşaldı Hamile miyim
merhaba arkadaşlar 13 kasımda sözlümle sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık bakireyim . Genital bölgeme boşaldı bende icim rahat etmediği için ella ertesi gün hapı aldım adet dönemimdi zaten 3 gün sonra adet oldum 7 gün sürdü düzensiz adet olurum şimdi aralık ayındayız adetimi ne zaman olurum bilmiyorum adet belirtilerini görüyorum ama çok korkuyorum önceki adet sandığım yerleşme kanaması mı acaba diye idrar testi yaptım negatif çıkıyo sürekli sizce ne düşünmeliyim lutfwn yardim edin

Selamlar hayır hamile değilsiniz zaten adet olmuşsunuz ve sonrasın da ilişkiniz de olmamış. Bu yerleşme kanamasını siz yanlış anlamışsınız. 7 gün süren yerleşme kanaması olmaz normal adet olmuşsunuz hamile asla değilsiniz.

Çok teşekkür ederim düzenli adet görmüyorum adet belirtileri hala devam ediyo psikolojik olarak karnım şiş gibi hissediyorum adet olmadım hala o yüzden kafam çok bunaldı, strestendir değil mi?

Çok teşekkür ederim düzenli adet görmüyorum adet belirtileri hala devam ediyo psikolojik olarak karnım şiş gibi hissediyorum adet olmadım hala o yüzden kafam çok bunaldı, strestendir değil mi?

Selamlar kesinlikle durumunuz stresten adet olmuşsunuz psikolojik olarak etkilenmiş, hamile olduğunuzu düşünüyorsunuz. hamilelik yok :)

Peki birşey daha sorabilir miyim ? Ella hapı kullanmıştım zaten adet olma haftamdı 3 gün sonra adet oldum ama hapın etkisi mi acaba diye de çok kararsızım o yüzden çelişkiye düştüm bugünde test yaptım negatifi

Sevgili Ayşe kullandığın hap ta yapmış olabilir ama zaten adet haftası olduğunu söylüyorsun. Bu ella hapının söktürmesi gibi bir şey düşünüyor isen bence bu değil. Adet olmuşsun. Çelişkiye düşmene gerek yok. Hamile değilsin. Ama haptan ama adetten hamile değilsin :p

Benim bu stresim nolucak bilmiyorum zaten herhangi bir birliktelikte olmadı sürtünme yoluyla hamile kalmak çok düşük bir ihtimal diye biliyorum ella hapıda 1 2 ay adet düzenini bozuyormuş sanırım onun etkisi hala, sizce bu ay adet söktürücü almama gerek var mı ?

Geri