Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak

özümmm

Yeni Üye
Üye
Bal-tarçın-çörek otu ve incir kürü ile hamile kalmak
bal tarçın çörekotu hamile kalmak için çörek otu bal tarçın çörek otu ile hamile kalanlar kürü çörekotu faydaları
Selam..bal,tarçın,çörek otu kürü ve incir kürünün faydasını qören arkadaşlar varmı aranızda ben yeni başladım adetimin 2. qünü,eşimede keçiboynuzu kürüne başlattım,inlh sonuç alabilirim,kullanan arkadaşlar varsa yazabilirmi..?

bende başlayacağım canım ama ablam kullanmıştı bal çörekotunu işe yaradığını söledi hatta bana da tavsiye etti bende başlayacağım o yüzden birde ballı fındık var oda işe yarıyormuş hadi bakalım kızlar hayırlısı olsun :)

slm arkadaşlar benim bir sorum olacak benim yumurtalarım gelişmiyormuş doktorum bana klomen iacı yazdı 2 ay kullandım sabah 2 akşam2 bir sonuç alamadık yumurtalarım yine büyümedi doktorum bu ay adetimin 3 günü progen 300 mg igne yapacak ben tarçın bal çörek otu karışımı kullanmak istiyorum ikisini bir arada kullansam bir zararı olurmu sizce acil cevap şimdiden cevap için tşkler

slm arkadaşlar benim bir sorum olacak benim yumurtalarım gelişmiyormuş doktorum bana klomen iacı yazdı 2 ay kullandım sabah 2 akşam2 bir sonuç alamadık yumurtalarım yine büyümedi doktorum bu ay adetimin 3 günü puregon 300 mg igne yapacak ben tarçın bal çörek otu karışımı kullanmak istiyorum ikisini bir arada kullansam bir zararı olurmu sizce acil cevap şimdiden cevap için tşklerrr

slm arkadaşlar benim bir sorum olacak benim yumurtalarım gelişmiyormuş doktorum bana klomen iacı yazdı 2 ay kullandım sabah 2 akşam2 bir sonuç alamadık yumurtalarım yine büyümedi doktorum bu ay adetimin 3 günü puregon 300 mg igne yapacak ben tarçın bal çörek otu karışımı kullanmak istiyorum ikisini bir arada kullansam bir zararı olurmu sizce acil cevap şimdiden

cevap için tşklerrr

bal çörek otu tarçın bunların karışımı zaten doğal folik asit özelliği taşıyor.hamile kalmadan vücudunun folik asit alması lazım bence bir şey olmaz çünkü bende ilaç kullanırken bitkisel kürleri çok denedimsana tavsiyem civan perçemi ve hayıt otu kullan ben kullandım işe yaradı

Geri