bana akıl verirmisiniz

HURHUR

Yeni Üye
Üye
bana akıl verirmisiniz
merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda sinirlenince kendimi buzdolabının önünde buluyorum eşimin çok fazla desteğini gördüm körleyemem spor salonlarına yazdırdı hep destekçimdi ama olmuyo veremiyorum şuana kadar çaresiz oldumu anlamamıştım ama oğlum kardeş istiyor eşim çocuk neyapıcam çok fazlada düşüğüm var kilodan dolayı durmuyor buda beni çok üzüyor aklıma kelepçe gelior yağ aldırayım diyorum ne yapayım neolur bana yardım edin:shootout:

Allah yardımcın olsun canım kilo problemi gerçekten çok zor bende okul çağlarımda kilolu biriydim gerçekten çok zor en çokta çevredeki insanların verdiği tepkiler ayy nekadar kilolusun maşallah ne yiyiyosun gibi gerçekten psikolojik olarak insanı etkiliyolar ama ben diyet yaparak verdim çok şükür sana tavsiyem şudur ki doğal yollardan dene onlardan vazgeçme hem senin için hem organların için
bi diyetisyene falan danış çünkü kepçe vb.insana zarar verebiliyo ve en önemlisi ilk olarak kilo vermen gerektiğine kendine ilke edin canım Allah yardımcın olsun dilerim herşey gönlünce olur inşallah tez vakitte bi oğluna kardeş gelir

canım seni çok iyi anlıyorum bende aynı sorunu yaşıyorum hipotroidim var. bende kilo almaya başladım.sana tavsiyem üç beyazdan uzak dur ve lifli gıdaları ye,sporu yinede bırakma devam et bence canım. ben lahana çorbası diyeti uyguladım epey kilo verdim istersen sende dene, netten tarifini bulup araştırabilirsin ben öyle bulmuştum.moralini bozma meleğim.

Allah yardımcın olsun canım kilo problemi gerçekten çok zor bende okul çağlarımda kilolu biriydim gerçekten çok zor en çokta çevredeki insanların verdiği tepkiler ayy nekadar kilolusun maşallah ne yiyiyosun gibi gerçekten psikolojik olarak insanı etkiliyolar ama ben diyet yaparak verdim çok şükür sana tavsiyem şudur ki doğal yollardan dene onlardan vazgeçme hem senin için hem organların için
bi diyetisyene falan danış çünkü kepçe vb.insana zarar verebiliyo ve en önemlisi ilk olarak kilo vermen gerektiğine kendine ilke edin canım Allah yardımcın olsun dilerim herşey gönlünce olur inşallah tez vakitte bi oğluna kardeş gelir
çok teşekkür
ederim inşallah kendimi frenleyebilirim:d040:

ablacım bişiler içeiçe mahvoldum ama lahana yı herkesten duyuyorum enkısa zamanda deneyeceğim teşekkür ederim sizede

bence kulaktan dolma sözlerle hareket edip kendine zarar verme ve iyi bi diyetisyene başvur.işinin hakkını verenler var

Yapacagin en akillica sey bir diyetisyene gitmek,inanki kilo vereceksin,bu tur seyler tek basina olmuyor,spor vs tek basina yetersiz,aslinda 120 kilo olan birisinin 80 kilo olmasi cok kolay oysa 60 kilo olan birinin 50 kiloya dusmesi daha zor,bunu diyertisyenler soyluyor,sorunun dengeli beslenme ile son bulacak,ihmal etme canim,iyi bir diyetisyen arastir,simdiden gecmis olsun.

Bir de en onemlisi,dogal olmayan her turlu yiyecegi,icecigi,hayatindan cikar,hazir gidalar ile vedalas,hazir meyve sulari yerine kendin meyve suyu yap,bol bol su ic, hazir kofte harclari vs hazir ne kadar aklina gelen sey varsa hepsini topluca hayatindan cikarmak ile ise basla,yediden sonra bir sey yememeye calis,cok acikirsan meyve ye,corba ic yalinz hazir corba degil,mumkun oldugu kadar kendin yap,sekerli,tuzlu yememeye calis,ekmegi de birden bire hayatindan cikarma,benden bu kadar gerisi uzmanina kalmis canim.

hepinize çok teşekkür ederim en kısa zamanda bir diyetisyene gideceğim afyondada pek işn eli insanlar yok ama sözünüzü dinlicem tekrar teşekkürler

En iyisi bu canim,tanidigim cok kisi bu yolla kilo verdi,hatta yaklasik 3 -4 ay gormedigim bir akrabamizi gorunce cok sasirdim cok degismisti,yani kilo vermisti.

Geri