bana akıl verirmisiniz

merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda sinirlenince kendimi buzdolabının önünde buluyorum eşimin çok fazla desteğini gördüm körleyemem spor salonlarına yazdırdı hep destekçimdi ama olmuyo veremiyorum şuana kadar çaresiz oldumu anlamamıştım ama oğlum kardeş istiyor eşim çocuk neyapıcam çok fazlada düşüğüm var kilodan dolayı durmuyor buda beni çok üzüyor aklıma kelepçe gelior yağ aldırayım diyorum ne yapayım neolur bana yardım edin:shootout:
valla baya jkilo almişiniz biran once zayiflamaniz dilegiyle

canım benim ilk önce bizimle paylaştığın için teşekkürler tatlım ..benim düşüncem bence herkesin yapısı bir değil..bazı bitkiler kimine fayda ediyor kimine zarar veriyor...senin için en güzeli ve faydalı olanı diyetisyene gitmek..en azından vücudundaki yağ oranına ve değerlerine göre sana diyet listesi verir..ona göre yemek düzenini ayarlar ver uygularsın..inşalalh en kısa zamanda hedef ettiğin kiloya ulaşırsın ve çocuğuna bir kardeş verirsin...sevgiyle kal tatlım :)

inşallah teşekkür ederim benim temennim de bu tekrar tahliller olup ona göre diyetisyene gideceğim bu cumaya randevumvar:(((((

Geri