Bana da akıl fikir lütfen:((

CanSimidi

Yeni Üye
Üye
Bana da akıl fikir lütfen:((
Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi arardı diye düşünüyorum. Değil mi? O kadar ciddi sorun varken ben de bunu düşünmekten kafayı yiyecem yakında.:shootout:Bir akıl verin bana,çok ihtiyacım var.

Seni anlayabiliyorum tatlim, yani bulundugun celiskili durumu.

2 defa bir erkek aranmakla kimse yapiskan moduna girmez melegim :) merak etme.

Kaldiki madem etkilendin, ve oda 2 kahve icin yesil isIk yakti, tereddüt etmene gerek dahi yok.
Yok o nie aramio diyorsun, haklisin arayabilirdi, ama yaptigi gibi aramayadabilir, bu seninle ilgilenmedigi anlamina gelmezki.
GERCEKTEN ZAMANI OLMAYA BILIR.

Benim sahsi fikrim Tatlim, 1 kez daha ara derim, kaybedecegin ne olabilirki???

Eger birkez daha : zamanim yok der, VE seni birdahaki bulusma icin kendi aramasa, BOSVER derim gülüm :)

Ama kafayi yemen icin bir durum yok :tik:

Rabbim hayirlisini nasip etsin :)

Saglicakla kal melegim :kiss: :6:

Teşekkür ederim, yazdıkların için. Evet kafayı yemek tabiri fazla olmuş, yani kaç günden beri bu konu aklımı meşgul ediyor. Bakalım yarın davet edeyim sonuç ne olacak. Tekrar teşekkür ederim.

Bence hiçte davet etmeyeceksin :) Bu benim naçizane fikrim tabiki, davet edersen kaybedeceksin bunu bu kadar net söyleyeyim.

Senin onu düşündüğün gibi, o seni düşünüyorsa zaten arayacaktır. Emin ol ;)

bence kesinlikle aramamalısın,görüşme sinyallerini zaten vermiş,sen üzerine düşeni yapmışsın,işi varmış madem bırak o seni arasın işim vardı uygunsan görüşelim desin.
ayrıca işim var başka zaman olur mu demesi yerine,şuan işim var ben sana döneceğim dese çok daha iyi olurdu,ama erkek milleti işte,ille biz koşacaz peşlerinden hahaha
valla kısaca bencede eğer ararsan kesinlikle kaybedersin...

bende aramaman taraftarıyım cnm eğer seninle tekrar görüşmek isteseydi emin ol arardı yada arayacak ona düsen arayıp gecen kahva içmeye cağırmıstn davetin hala gecerli mi demek...zaten tekra senin aramanı beklememesi lazım ne o kız gibi naz mı yapıcak...tatlım kimse için kafanı boş yere mesgul etme hem böle beklemdiğin bi anda ararsa daha hoş olmaz mı:D herşeyi akısına bak canım:D

bence aramamalısın sen zaten ilk adımı atmışsın eger senin etkilendiğin kadar o kişi de senden etkilenmişse senin peşinden gelir gelmese de kendi kaybeder hem hiçte yapışkan olmamışın bence bitanem.

Ya aslında işim var demedi tam olarak şuan şehir dışındayım o yüzden başka bir gün olsa olur mu demiş. Neyse aramamam konusunda bu kadar ısrar var:)) Aramam o halde ben de.

:D:D:D

ya burdaki cevaplar, uzaktan davulun sesi.... misali olmus biraz :D:D:D

Neyse :D

Karar elbette senin Tatlim.

Umarim ilerde Pisman olacagin kararlar vermezsin :tik:

valla canım elbette kendi kararı ama bence aramamalı,zaten eğer adam istiyorsa yüzdeyüz arar.bizzat yaşadım valla,erkek milletinin üstüne düşmeyeceksin bu devirde.
yav hep ben senin fikirlerine katılırdım niye busefer ayrı şeyleri düşünüyoruz hercaim meleğim lilili:D

Geri