Bana da akıl fikir lütfen:((

hahaha

olsun canim, hezaman ayni fikirde olacak degilizya :)

allah baska seylerde (hayatin önemli kararlarinda) fikir ayriligi vermesin :)

Arkadasin hakkinda hayirli ne ise o olsun :):)

Mutlaka oyle dediyse isi vardir,belkide istemedigi halde reddetmek zorunda kalmistir,nasilsa gorusmek isterse o arar,sen arama derim,nasilsa arayacaktir.

Bence aramamalısın. Eğer görüşmek isterse o mutlaka arar ve geçen sefer işim vardı kahve teklifin hala geçerlimi falan filan bir şey der.

kesinlikle üstüne düşme derim... zaten o da etkilenmişse mutlaka arayacaktır.. ama etkilenmemişse senin aramanın hiç bir faydası olmaz... hakkında hayırlısı olsun tatlım..

canım benim sen yapacağını yapmışsın...çağırmışsın işim var demiş..bence hiç arama onun aramasını bekle tatlım..kaçan kovalanr misali..ne kadar çok üstüne düşersen o kaçar bence...biraz zaman bence canım..herşey gönlünce olsun tatlım :tik:

Nerdeyse bir hafta oldu, arayacak olsaydı arardı zaten. Konu onun araması aramaması değil aslında, tamam etkilendim dedim ama şöyle ne bileyim sanki onu daha öncesinde tanıyormuş hissine kapıldım, sanki hep görüştüğüm bir arkadaşım gibiydi. Ben çok rahat biri değilimdir ama onun tavırları rahat olmamı sağladı. Ben şimdiye kadar hep karşılıksız şeyler yaşadım, hani hoşlandığınız kişinin hareketleri size umut verir, o da benden hoşalnıyor dersiniz ya belki o nezaket gereği sonraki kahve senden olsun demiş olabilir, ama ben bunu görüşelim manasında anlamış olabilirim. Hep karşılıksız şeyler yaşadım dedim ya, bu kendime olan güvenimi azlttı hep ben sevilmeye layık değilim demeye başladım kendime. Çevremdeki insanlar evlilik yaşına geldiğimi hatırlatıp durmadan birileriyle tanıştırma telaşında ama işte kendime olan güvensizliğimden kimseyle tanışmak istemiyorum, beğenilmemek korkusu diyebilirz. Bu tanıştığım kişinin annesi ısrar etti. Hayır dedikçe üstüme gelindi, birşeyler oldu. Herneyse işte şimdi o aramazsa(aramayacakta)içimde zaten var olan hayal kırıklığı daha da büyüyecek. Hep Allahımdan hayırlısını isterim bu işte de öyle. Ama içimde bir yerler acıyor sürekli. Ben de sevmek ve sevilmek istiyorum. Beni ben olduğum için seven biri olsun istiyorum. Etrafıma sahte gülücükler dağıtmaktan bıktımm.Biliyorum çok uzattım, özür dilerim ama o kadar çok doluyum ki, ve bunları paylaşacak kimsem yok. Sizlerle paylaşmak istedim. Biliyorum benim derdim nice insanın derdine göre dert bile değil, ama elimde değil, üzülüyorum işte.

Son düzenleme:
Canim burasi sadece gülüp oynama yeri degilki.

Elbette derdin olunca paylasacaksin, derdine derman arayacaksin.
Ve kesinlikle uzattim düsüncesine kapilma, acik acik düsüncelerini, duygularini yazmissin, bu cok gzl birsey (herkez yapamaz :) )

Melegim "derdine" gelince, her tencerenin bir kapagi vardir :)
Eminim seninde karsina er yada gec biri cikacaktir, ama bu genelde nezaman olur biliyormusun, sen butür konulari rafa kaldirdigin zaman, cok klasik bir cümle belki ama, inan ayni zamanda cokta dogru: böyle seyler en ummadigin anda olur.

Evlenme cagin/yasin geldi diyenlere ise kulak asma derim, artik böyle seyler yok. Yani evlilik yasini kim belirliyorki???

Sen seni seven birini, senin sevdigin biri buldugun anda gelir evlilik zamani, bu 20 yasindada olur, 40 yasindada 60...vs :)

Hayatta saglikli oldugun sürece hicbirzaman umudunu yitirme :tik:

nolmus yani hem, benimde sevgilim yok :seker: :)

Dedigim gibi canim allah saglik sihat versin gerisi gelir :tik:

Kendine cok cok ii bak melegim :6: :asskim:

Nerdeyse bir hafta oldu, arayacak olsaydı arardı zaten. Konu onun araması aramaması değil aslında, tamam etkilendim dedim ama şöyle ne bileyim sanki onu daha öncesinde tanıyormuş hissine kapıldım, sanki hep görüştüğüm bir arkadaşım gibiydi. Ben çok rahat biri değilimdir ama onun tavırları rahat olmamı sağladı. Ben şimdiye kadar hep karşılıksız şeyler yaşadım, hani hoşlandığınız kişinin hareketleri size umut verir, o da benden hoşalnıyor dersiniz ya belki o nezaket gereği sonraki kahve senden olsun demiş olabilir, ama ben bunu görüşelim manasında anlamış olabilirim. Hep karşılıksız şeyler yaşadım dedim ya, bu kendime olan güvenimi azlttı hep ben sevilmeye layık değilim demeye başladım kendime. Çevremdeki insanlar evlilik yaşına geldiğimi hatırlatıp durmadan birileriyle tanıştırma telaşında ama işte kendime olan güvensizliğimden kimseyle tanışmak istemiyorum, beğenilmemek korkusu diyebilirz. Bu tanıştığım kişinin annesi ısrar etti. Hayır dedikçe üstüme gelindi, birşeyler oldu. Herneyse işte şimdi o aramazsa(aramayacakta)içimde zaten var olan hayal kırıklığı daha da büyüyecek. Hep Allahımdan hayırlısını isterim bu işte de öyle. Ama içimde bir yerler acıyor sürekli. Ben de sevmek ve sevilmek istiyorum. Beni ben olduğum için seven biri olsun istiyorum. Etrafıma sahte gülücükler dağıtmaktan bıktımm.Biliyorum çok uzattım, özür dilerim ama o kadar çok doluyum ki, ve bunları paylaşacak kimsem yok. Sizlerle paylaşmak istedim. Biliyorum benim derdim nice insanın derdine göre dert bile değil, ama elimde değil, üzülüyorum işte.
Canim ya,hayirlisi bakalim ne olacak gorecegiz,kismetse olur,degilse de gider,sen rahat ol,kendine guvenini asla yitirme,seninde cevrende olupta senin farkinda olmadigin kisiler vardir mutlaka.Herseyin hayirlisini iste.Gercekten de onemli isleri olabilir ve uygun zamani bekliyor olabilir,yinede erkekler bizim kadar nazik degildir,gorusmek istemese bir sonraki kahveler senden olsun demezdi.Erkekler daha acik sozludur ve kestirmeden bitirirler acik kapi biraktigina gore bekle biraz.Rahat ol,o olmazsa da olmaz,baskasi olur.

Geri