bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

Haklısın abla dün çok kötü bi kavga ettik ilk defa beni artık arama dedi.Biliyomusun abla öldüm sanki ama suç benim çok üstüne gittim hep ailesi yüzünden inşallah beni affeder onu çooooook seviyorum ben.

ah cnm ah neden kavga ediyorsunuz sakin ol onunla tartisma senden sogumasina izin verme acma konuyu bir daha onada söyle acmicam artik zamani gelince sen nasil olsa halledersin felan de gönlünü al askta gurur olmaz derler cnm kavganiz icin ondan özürdile hem hatali benim diyorsun gönlünü al sevdiginin onu kaybetme onu kazan (bu arada senin yas kac cnm )

sen bu sevdadan vazgeç çocuk ailesine ben isteğim kızı alırım diyemiyrsa sen onunla evlensen bile bunlar size hiçç rahat vermez bu çocukta seni koruyup kollayamaz
ailesine seni çok ezdirir
sonradan üzülüp ayrılacağına evliyken şimdi ayrıl canım zor ama bitsin bu sevda

Mrh ışılsu haklı olabilirsin ama ölsem daha iyi benim için onu çooooooook seviyorum ben.Allahtan tek dileğim o benim... Dua et bana ne olur...Allah ona ailesine karşı durabilme gücü versin inşallah.

canım siz birbirinizi sevdikden sonra hiçbişey size engel deil. bence erkek arkadaşınla tartışmak onu bunaltmak yerine onun yanında ol kafasını dağıtmasına yardım et senin yanında mutlu olmasını sağla ki oda bilsin sensiz olamıycanı.ona bi süre bu ewlilik meselesini açma biraz birbirinizi yaşayın zaten gerisi kendiiliğinden gelirrr.sakın korkma eğer seni seviyosa ailesinide ikna etmesini bilirrr sevgi fedakarlık ister zaman ister.meşakatli bi yoldur yürümesi kolay olmayan. mutlu olursunuz inşş .. eylülada

Son düzenleme:
canım siz birbirinizi sevdikden sonra hiçbişey size engel deil. Bence erkek arkadaşınla tartışmak onu bunaltmak yerine onun yanında ol kafasını dağıtmasına yardım et senin yanında mutlu olmasını sağla ki oda bilsin sensiz olamıycanı.ona bi süre bu ewlilik meselesini açma biraz birbirinizi yaşayın zaten gerisi kendiiliğinden gelirrr.sakın korkma eğer seni seviyosa ailesinide ikna etmesini bilirrr sevgi fedakarlık ister zaman ister.meşakatli bi yoldur yürümesi kolay olmayan. Mutlu olursunuz inşş .. Eylülada
çok sağol eylülada inşallah...allahtan tek dileğim o benimm :( :(

Geri