bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

görüyorsun iste erkek milleti. sen de herseyini feda ediyordun halbuki dedim sana degmez bosver takma kafana hic üzülme. sende yeni bir hayata basla. daha senin karsina kimler cikar kimler. gün gelir öyle birini seversin oda seni sever bu günlerin aklina geldiginde nekadar deliymisim dersin. kendine iyi bak canim
Elvin berfin canımmm çok sağoll ne desen haklısın sen :( Ama içim acıyo öyle bi yara ki engel olmıyorum :( onu sevmekten başka hiçbirşey yapmadım herşeye katlandım ben o ise ailesinden korktu yarım bıraktı beni :( bide hala ağlıyo seni çok seviyorum diyo :(

SUDEM katı bi insan gibi görünmek istemem değilimde zaten durumuna çok üzüldüm mutlu olmanı isterim ama sana bişey sölemek istiyorum geçen yıl drama dersinde hocam oyun içinde bana sorular sorarken herkesin içinde erkek arkadaşının sevgisinden emin misin demişti kesinlikle demiştim tereddütsüz ve arkasından hemen soruyu yapıştırdı peki bi seçim yapmak zorunda kalsa ailesini mi seçer seni mi demişti ve ben cevap verememiştim çünkü bilmiyordum oda bana demiştiki eğer kesinlikle seviyor diyebiliosan o herşeyiyle senindir eminsindir ama seçimini bilmiorsan bidaha değerlendir yani demek istediği seven insan her türlü zorluğa rağmen sever savaşır karşı durur nolurki ailesini karşısına alsa seninle bi ömür seçse onlar bigün dışarda kalacak ama bir ömrü paylaşacak olan sizsiniz ve bu bi ömür insanın kendi içinin istediği olmalı bence başkalarının seçimi değil bence ilişkini bir daha değerlendir derim çok katı gelebilir ama gerçek bundan ibaret acı çekmeni istemem çünkü zor bi durum

SUDEM katı bi insan gibi görünmek istemem değilimde zaten durumuna çok üzüldüm mutlu olmanı isterim ama sana bişey sölemek istiyorum geçen yıl drama dersinde hocam oyun içinde bana sorular sorarken herkesin içinde erkek arkadaşının sevgisinden emin misin demişti kesinlikle demiştim tereddütsüz ve arkasından hemen soruyu yapıştırdı peki bi seçim yapmak zorunda kalsa ailesini mi seçer seni mi demişti ve ben cevap verememiştim çünkü bilmiyordum oda bana demiştiki eğer kesinlikle seviyor diyebiliosan o herşeyiyle senindir eminsindir ama seçimini bilmiorsan bidaha değerlendir yani demek istediği seven insan her türlü zorluğa rağmen sever savaşır karşı durur nolurki ailesini karşısına alsa seninle bi ömür seçse onlar bigün dışarda kalacak ama bir ömrü paylaşacak olan sizsiniz ve bu bi ömür insanın kendi içinin istediği olmalı bence başkalarının seçimi değil bence ilişkini bir daha değerlendir derim çok katı gelebilir ama gerçek bundan ibaret acı çekmeni istemem çünkü zor bi durum
Canımmm çok sağol magenta olurmu öyle şey Allah senden razı olsun senin söylediğin herşey benim için çok önemli en çokta korktuğum şey bu biliyomusun magenta :( düşüncesi bile beni öldürüyo acaba diyorum o sevmedi mi?Sevse benim gibi olurdu vazgeçemezdi 10 gündür ne haldeyim magenta kendime öyle çooook kızıyorum ki bu hale geldiğim için zoruma gidiyo ölüm olsa razıydım ben sevgi bu değil mi?Annem çok karşı magenta ama ben Annemi hatta herkezi herşeyi karşıma aldım bi gün olsun vazgeçmek aklıma bile gelmedi :( ya o nasıl vazgeçebildi?Anlayamıyorum konuştuğumuzda Bide ağlıyo seni çok seviyorum ama ailem diyo sana yazık diyo sonu olmayacak ...nasıl sevdim Allahım içimdeki bu şeyin tarifi yok magenta inan artık ona değil sevgime verdiğim emeğe ve kendime üzülüyorum.Allahtan tek dileğim oda benim gibi olsun :( içi benim gibi yansın :(

Bence her şerde bir hayır vardır derler bazen kötü gibi gördüklerimiz aslında göremediklerimizdir şimdi buraya yazsam sayfalar sürer konuşuruz arada ama şu varki geçmişte geberecek kadar acı çektiğimi düşündüğüm korkunç olarak değerlendirdiğim olayları zaman geçtikçe AAAyy iyikide atlatmışım diye düşündüm.Şu sıralar sana çok zor gelecektir ama öldürmeyen acı kuvvetlendirir derler ya inan bana geçecek bence önünde güzel bi yol var.Bak olmuyosa zorlamamak lazım sen daha neyapacvaksın ki herşeyden önemlisi sevmişsin eğer o bu sevgiyi taşıyamıyosa bırak o yansın haline.Ben inanıyorum ki ilerde konuştuğumuzda mutlu bi sudem görcem

Bence her şerde bir hayır vardır derler bazen kötü gibi gördüklerimiz aslında göremediklerimizdir şimdi buraya yazsam sayfalar sürer konuşuruz arada ama şu varki geçmişte geberecek kadar acı çektiğimi düşündüğüm korkunç olarak değerlendirdiğim olayları zaman geçtikçe AAAyy iyikide atlatmışım diye düşündüm.Şu sıralar sana çok zor gelecektir ama öldürmeyen acı kuvvetlendirir derler ya inan bana geçecek bence önünde güzel bi yol var.Bak olmuyosa zorlamamak lazım sen daha neyapacvaksın ki herşeyden önemlisi sevmişsin eğer o bu sevgiyi taşıyamıyosa bırak o yansın haline.Ben inanıyorum ki ilerde konuştuğumuzda mutlu bi sudem görcem
Canımmm çok sağoll Allah razı olsun senden...İnşallah seninle konuşma fırsatımızda olur biliyorum magenta şükürler olsun Allaha inancım tam Hep diyodum Allah nasip etti bana onu diye elimden gelenin fazlasını yaptım hep inan ama böle olucakmış :( benim için şu anda çok zor bi durum içim acıyo şu anda ama bitti artık kabullendim yapamadı o :( bana da yapıcak birşey bırakmadı :( inşallah magenta ama oda benim gibi olsun :(

bende aynı durumdayım ailesinden korkuyor napcam bilmiyorum bana sadece sus diyor sabret evlenip gidecez burdan onlar konuşsun konuşsun dursun diyor ona inanmak istiyorum ama olmuyor :(

bende aynı durumdayım ailesinden korkuyor napcam bilmiyorum bana sadece sus diyor sabret evlenip gidecez burdan onlar konuşsun konuşsun dursun diyor ona inanmak istiyorum ama olmuyor :(

canım olmaz da benim yıllarım boşu boşuna gitti şimdi ne kadar aptallık ettiğimi anladım neler yaşadım anlatamam :18: hiçbirşeye değmez miş o Allahından bulsun :18: seni istemeyeni sen hiç isteme vageç biliyorum zor ama inan böylesi çok daha iyi olucak senin için...

Canım gerçekten çok üzüldüm lütfen kendini paralayıpta üzme...Değmez biriymiş eğer seni gerçekten ama gerçekten sevseydi Her kezi karşısına alırdı..Sana şimdi sahip çıkmayan yarın öbürgün asla başkalarına karşı korumazda..Her işte birhayır vardır sana göre şer görünen bu olayda kim bilir ne hayır vardır..Hiç kendini sevgine layık olmayan biri için üzüpte yıpratma..Allah yardımcın olsun hayırlı kapılar açsın canım...

Cok güzel Yazmissin canim tebrik ediyorum seni.
Benim düsüncelerimde ayni. Ama yazdiklarini okuyunca sudecim ailesi sevmek ayip diyormus sevmenin ayip oldugnu düsnmüyorum Peygamber efendimizde (S.A.V) severek evlendi. Biz Göremedigmizi sevmisikk bundan büyük sevdami olur. :) Canim bence Herseyde vardir bir hayir Dünyaya gelmemiz bile bir sinav sende bu sinavdan gecmelisin. InsALLAH Hayirlara vesile olmasini diliyorum. :)

Canım benzer durumda bende var benim ailemde onu istemiyo bizde bilmiyoruz ne yapıcamızı çok zor günler yaşadık Allah kimseye yaşatmasın böyle bişey gerçekten çok çok zor.
Allah senin ve bu durumdaki herkesin yardımcısı olsun tavsiye vermek çok bu durumda ztn olsa düşüncem kendimiz uygulucaz...
Tek söyliycem biraz daha bekle canım askerden gelsin onun tavrına da bakarak bişeyler yaparsın artık Rabbim yardımcı olsun canım...

Geri